Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Czy jest w tobie zwierzę? Pokaż kim naprawdę jesteś i załóż bieliznę z motywem zwierzęcym. Zwierzęce nadruki są fajne, a nadruki na naszych wesołych szortach damskich sprawią, że będziesz szczęśliwa, gdy otworzysz komodę. A kiedy je zakładasz? W damskich szortach z motywami zwierzęcymi i przyrodniczymi będziesz cieszyć się wygodą w domu i zabawą...

Czy jest w tobie zwierzę? Pokaż kim naprawdę jesteś i załóż bieliznę z motywem zwierzęcym. Zwierzęce nadruki są fajne, a nadruki na naszych wesołych szortach damskich sprawią, że będziesz szczęśliwa, gdy otworzysz komodę. A kiedy je zakładasz? W damskich szortach z motywami zwierzęcymi i przyrodniczymi będziesz cieszyć się wygodą w domu i zabawą na świeżym powietrzu. Bezwstydnie pochwal się nimi na spacerze. Będą nie do odróżnienia od szortów.

Wesoła bielizna, która zapewnia wygodę

Szorty ze zwierzętami, jedzeniem i piciem lub motywami świątecznymi to idealna bielizna do domu. Szorty damskie są tak wygodne, że można je nosić nawet do spania. Idealne do zastąpienia spodni od piżamy lub szortów. Krój oparty jest na klasycznych męskich szortach. Ta bielizna dla kobiet nigdzie nie uciska ani nie ściąga. Elastyczny, szeroki pas nie wcina się, ale utrzymuje szorty na miejscu. Spodnie są luźne, dzięki czemu możesz uprawiać dowolną aktywność i zawsze czuć się swobodnie. Jeśli wolisz czeską bieliznę dla kobiet, wybierz w kategoriach szorty damskie Styx i Represent. Damskie spodenki Dedoles są produkowane przez naszych "braci" na Słowacji.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-12 z 12 elementów
1-12 z 12 elementów