| Szybkość dostawy: | we wtorek 19.5. u ciebie |
| Kurier InPost | we wtorek 19.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | we wtorek 19.5. u ciebie |
| we wtorek 19.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
6 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - KOBIETY | |
| SUBSKRYPCJE | |
| ROZMIAR | OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM) |
|---|---|
| XS | 60-64 |
| S | 65-69 |
| M | 70-74 |
| L | 75-83 |
| XL | 84-92 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 167,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 90% poliamid, 10% elastan |
| Wzmocnienie | Nie |
| Kostice | Nie |
| Strona | Pranie ręczne w temperaturze 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720108763066 |
Odkryj wygodę i doskonałą funkcjonalność z eleganckim minimalistycznym biustonoszem do karmienia Calvin Klein.Połączenie nowoczesnego designu i praktycznego wykonania zapewni ci maksymalny komfort w pierwszych miesiącach macierzyństwa.Biustonosz Calvin Klein umożliwia wygodne karmienie w domu i w podróży.
Biustonosz wykonany jest z wysokiej jakości mieszanki włókien sztucznych, która jest delikatna, przewiewna i przyjazna dla skóry.Poliamid zapewnia miękkość i wygodę, podczas gdy elastan dodaje elastyczności i doskonałego dopasowania do kształtu ciała.To właśnie te cechy naprawdę docenisz podczas karmienia.
Biustonosz do karmienia Calvin Klein ma nowoczesny i elegancki wygląd.Jest wyposażony w przyjemne miseczki, co pozwala dostosować biustonosz do twoich aktualnych potrzeb.Biustonosz nie ma fiszbin, co dodatkowo zwiększa jego wygodę.Dzięki regulowanym ramiączkom biustonosz doskonale dopasowuje się do zmieniającego się biustu.Praktyczne zapięcie na plecach dodatkowo ułatwia jego zakładanie i zdejmowanie.
Męska bielizna Calvin Klein to klasyka w przemyśle modowym.Ten biustonosz jest jednym z dowodów na to, że Calvin Klein wie, jak połączyć jakość ze stylem.Przez ponad 50 lat istnienia marka udowodniła, że na rynku bielizny mało kto może jej dorównać.Jeśli chcesz polegać na swojej bieliźnie w każdej sytuacji, wybierz bieliznę Calvin Klein.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 90% poliamid, 10% elastan |
| Wzmocnienie | Nie |
| Kostice | Nie |
| Strona | Pranie ręczne w temperaturze 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720108763066 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach