| Szybkość dostawy: | pojutrze 17.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 17.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 17.4. u ciebie |
| pojutrze 17.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
18 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - KOBIETY | |
| MAJTKI / STRINGI | |
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 0 |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 288,00 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 61 kg i nosi rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 71 % poliamid, 29 % elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Tęsknisz za gładką sylwetką i naturalnym komfortem przez cały dzień? Te damskie spodnie ze sznurkiem od Calvin Klein zapewniają nie tylko doskonałe wsparcie, ale także subtelną elegancję. Dzięki bezszwowej obróbce i miękkiemu materiałowi są prawie niewidoczne pod ubraniem, a jednocześnie kształtują Twoje krągłości, dzięki czemu czujesz się pewnie w każdej sytuacji.
Majtki wykonane są z połączenia sztucznych włókien, które razem zapewniają wysoką elastyczność, wytrzymałość i są przyjemne w dotyku. Poliamid z elastanem skutecznie napinają brzuch, pośladki i uda bez cięcia i nieprzyjemnego ucisku. Materiał jest gładki i miękki, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia przez cały dzień.
Monochromatyczny design z subtelnym logo Calvin Klein dodaje bieliźnie odrobiny luksusu i elegancji. Gładka, bezszwowa konstrukcja zapewnia, że majtki pozostają niewidoczne nawet pod obcisłymi ubraniami - idealny wybór pod sukienki, spódnice i obcisłe spodnie, krótko mówiąc, zawsze, gdy chcesz dodać sobie pewności siebie. Majtki mają wysoki krój i zostały zaprojektowane tak, aby delikatnie napinać brzuch i biodra bez utraty komfortu. Bezszwowe krawędzie przylegają do ciała jak druga skóra, zapewniając doskonały wygląd i swobodę ruchów bez pęcherzy.
Wyjątkowa bielizna Calvin Klein jest jedną z najsilniejszych marek w branży modowej. Majtki damskie są jednym z dowodów na to, że Calvin Klein wie, jak połączyć jakość ze stylem. Przez ponad 50 lat swojego istnienia marka udowodniła, że niewielu może z nią konkurować na rynku bielizny. Jeśli chcesz polegać na swojej bieliźnie w każdej sytuacji, wybierz bieliznę Calvin Klein.
Odpowiednia pielęgnacja przedłuży żywotność prania i zapewni, że zachowa ono swój kształt i elastyczność.
Wskazówka: Twoja ulubiona bielizna zasługuje na delikatne traktowanie. A ponieważ chcemy, aby służyły przez długi czas, oferujemy również wiele akcesoriów do praniaaby upewnić się, że materiał jest idealnie czysty i chroniony.
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 61 kg i nosi rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 71 % poliamid, 29 % elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach