| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
331 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - KOBIETY | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 38,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Kompozycja | 100% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473091659 |
Podaruj sobie niepowtarzalne uczucie luksusu i komfortu z damskimi satynowymi luźnymi bokserkami Styx!Ten elegancki element zapewni Ci nie tylko niesamowicie przyjemne uczucie na skórze, ale także styl, którego nikt nie przeoczy.Błyszcząca satyna doda Twojemu strojowi nuty ekskluzywności i pewności siebie – niezależnie od tego, czy nosisz je w domu, do spania, czy jako uwodzicielski dodatek.
Damskie luźne bokserki Styx są wykonane z przyjemnego satynowego materiału, który zapewnia lekkość, miękkość i delikatny chłodzący efekt na skórze.Damskie luźne bokserki są nie tylko przyjemne w dotyku, ale także trwałe i długotrwale utrzymują swój elegancki wygląd.Dzięki doskonałej przewiewności będziesz się w nich czuć świetnie i atrakcyjnie przez cały dzień i noc.
Damskie luźne bokserki Styx są zaprojektowane w prostym, ale efektownym kroju, który zapewni Ci absolutną swobodę ruchu.Wysokiej jakości satyna nadaje bokserkom luksusowy charakter, który doskonale nadaje się zarówno do domowego relaksu, jak i jako stylowa piżama.Klasyczna guma z logo Styx nie tylko dobrze wygląda, ale także idealnie dopasowuje się do Twojego ciała i nigdzie się nie wpija.
Czeska marka Styx jest znana wśród klientów przede wszystkim z luźnych bokserek z oryginalnymi wzorami w wyrazistych kolorach.Głównym powodem popularności tej marki są jednak przyjemne materiały i doskonałe kroje, które sami przetestowaliśmy.Styx to nasza prywatna marka i ręczymy za jakość produktów.
Aby Twoje ulubione satynowe luźne bokserki długo pozostały w doskonałym stanie, zalecamy stosowanie się do poniższych wskazówek:
Wskazówka: Twoja ulubiona bielizna zasługuje na delikatne traktowanie.A ponieważ chcemy, aby długo Ci służyła, oferujemy również wiele akcesoriów do prania, które zadbają o perfekcyjną czystość i ochronę materiału.
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Kompozycja | 100% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473091659 |
881 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Satynowe szorty
Spodenki są bardzo wygodne i piękne. Normalnie noszę rozmiar XS/S, więc wybrałam rozmiar S i pasują idealnie. Zignorowałam tabelę rozmiarów, bo według niej powinnam nosić rozmiar xxl ;)
Niemcy
Saténové šortky
Super sexy Miluju je nosit
Republika Czeska
Damskie elastyczne szorty Styx Classic Satin Black (L960)
są świetne, zarówno pod względem kroju, rozmiaru, jak i materiału
Republika Czeska
Satenky styx
Te damskie satynowe szorty są świetnym dodatkiem do damskiej bielizny. Materiał może być w 100% poliestrowy, ale są niesamowite do spania i faktycznie seksowne.
Rozmiar pasuje, a z dodatkiem czarnej koszuli wyglądają bardzo dobrze. Wygodne do spania, miękkie w dotyku i lekkie w utrzymaniu.
Top dla mnie ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach