| Szybkość dostawy: | pojutrze 17.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 17.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 17.4. u ciebie |
| pojutrze 17.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
43 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI / SLIPY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 44,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
Odkryj wygodę i styl z męskimi bokserkami Styx, które zostały zaprojektowane dla nowoczesnego mężczyzny.Dzięki sportowej gumie i kombinacji najwyższej jakości materiałów zapewnią ci wygodę przy każdej aktywności, niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne noszenie, sport czy odpoczynek.Czeska produkcja gwarantuje precyzyjne wykonanie i długą żywotność.
Bokserki są wykonane z mieszanki bawełny i włókien syntetycznych.Dzięki temu są przewiewne, delikatne i przyjemne w noszeniu.Elastan zapewnia, że bokserki Styx idealnie dopasowują się do twojej sylwetki i podkreślają wszystkie jej atuty.Jednocześnie materiał jest wystarczająco wytrzymały nawet na wymagające sytuacje i częste pranie.Możesz więc cieszyć się całodniowym komfortem i swobodą ruchu w każdych okolicznościach.
Bokserki Styx mają w pasie sportową tkana gumę z wyraźnym logo, która nie tylko świetnie wygląda, ale także mocno trzyma się na miejscu.Krótsze nogawki są idealne dla mężczyzn, którzy preferują swobodę i lekkość przy każdym kroku.Bokserki mają prosty, ponadczasowy design, dzięki czemu pasują na każdą okazję.
Bielizna Styx jest całkowicie wyprodukowana w Czechach.Ta tradycyjna czeska marka z ponad 30-letnią historią dba o jakość swoich produktów i wykorzystuje nowoczesne technologie oraz tradycyjne metody, aby zapewnić najwyższą jakość i komfort.Styx ponadto należy do naszych prywatnych marek, którym poświęcamy maksymalną uwagę i za których wykonanie ręczymy – testowaliśmy je bowiem sami na sobie.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki radom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 395 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Nic
Za:
Jakość
Cena
Republika Czeska
Wygodny, przyjemny materiał. Wolałbym bez takiego charakterystycznego napisu, nie znalazłem takiego w ofercie z modalu. Ale to tylko subiektywna opinia.
Republika Czeska
Pro:
Świetne dopasowanie
Republika Czeska
Styx to sprawdzona jakość. Kupuję regularnie.
Republika Czeska
Bokserki
pasuje idealnie, przyjemny materiał
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach