| Szybkość dostawy: | pojutrze 16.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 16.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 16.4. u ciebie |
| pojutrze 16.4. u ciebie |
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
74,00 zł
44,40 zł
z kodem: MEGA
|
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 44,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883388 |
Szukasz luźnych bokserek, które łączą wygodę, oryginalność i wysoką jakość wykonania?Męskie luźne bokserki Styx z tkanym sportowym paskiem to dokładnie to, czego potrzebujesz!Wygodny materiał zapewnia maksymalny komfort podczas codziennego noszenia, a ich oryginalne wzory gwarantują styl, którego nikt inny nie ma.Dodatkowo jest to polski produkt, który gwarantuje jakość i precyzyjne wykonanie.
Luźne bokserki Styx są wykonane z 100% bawełny, co oznacza, że są przewiewne, lekkie i przyjemne w dotyku.Bawełna zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, więc będziesz czuć się świeżo nawet po całym dniu noszenia.Ten naturalny materiał jest jednocześnie odporny i przyjazny dla skóry, co docenisz zarówno podczas codziennego noszenia, jak i relaksu w domu.
Dzięki luźniejszemu krojowi bokserki zapewnią ci maksymalną swobodę ruchu, co docenisz nie tylko w ciągu dnia, ale także podczas aktywności sportowych.Tkany sportowy pasek zapewnia, że bokserki świetnie trzymają się na miejscu i jednocześnie nigdzie nie uciskają.Jaskrawe kolory i unikalne wzory czynią z tych bokserek unikatowy element, który wniesie do twojej garderoby trochę oryginalności i zabawy.
Bielizna Styx jest ulubiona zwłaszcza przez tych, dla których ważna jest osobowość.Bokserki Styx grają wszystkimi kolorami i są natychmiastowym poprawiaczem nastroju i pewności siebie.Dodatkowo możesz liczyć na najwyższej jakości materiały i wykonanie.Kolorowe męskie bokserki Styx to świetny wybór także jako prezent, ponieważ z nimi po prostu nie można się pomylić.Dodatkowo są w całości szyte w Polsce.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki radom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007883388 |
226 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
16x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Styx
Absolutnie doskonałe szorty Styx!
Republika Czeska
przyjemny materiał
Republika Czeska
Jakość
Pod względem jakości brawo!!! Jeśli chodzi o całą resztę to umieram ze śmiechu. Naprawdę dobre.
Republika Czeska
Cóż, to jest popieprzone.
Są naprawdę zabawne. Hmmm, trochę erotyki na szortach by nie zaszkodziło. Inspiracja na wieczór. :-D
Republika Czeska
Najlepsze szorty
To świetna zabawa. Najlepsze szorty.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach