| Szybkość dostawy: | pojutrze 16.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 16.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 16.4. u ciebie |
| pojutrze 16.4. u ciebie |
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| PUMA - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI / SLIPY / SZORTY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
|
129,00 zł
114,00 zł
85,50 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 15,00 zł |
|
|
✅ 42,75 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 85,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Niemcy, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824117133 |
Ciesz się doskonałym połączeniem wygody i nowoczesnego stylu z męskimi bokserkami Puma.Dzięki wysokiej jakości materiałowi i ponadczasowemu designowi są idealne do noszenia na co dzień, niezależnie od tego, czy idziesz do pracy, na sport, czy po prostu relaksujesz się w domu.Bokserki Puma sprawią radość każdemu mężczyźnie, który szuka prostego wyglądu i maksymalnej jakości dla swojego komfortu.
Bokserki są wykonane z premium mieszanki bawełny z dodatkiem elastanu, co gwarantuje ich miękkość, przewiewność i elastyczność.Bawełniana baza zapewnia przyjemne uczucie na skórze, podczas gdy elastan sprawia, że bokserki dopasowują się do Twojego ciała i zachowują swój kształt nawet po wielokrotnym noszeniu.
Ponadczasowe kolorowe wykonanie znajdzie swoje miejsce w garderobie każdego stylowego mężczyzny.Wytkana guma w pasie z logo Puma nadaje bokserkom lekko sportowy wygląd.Dłuższe nogawki zapewniają komfort i wsparcie przez cały dzień, niezależnie od tego, czy czeka Cię długi dzień w biurze, za kierownicą, czy bardziej wymagające aktywności sportowe.Praktyczny krój umożliwia swobodę ruchu i jest odpowiedni zarówno dla aktywnego stylu życia, jak i spokojnych chwil.
Marka Puma jest znana na całym świecie przede wszystkim ze swojej odzieży i bielizny, którą noszą znani sportowcy.Skarpety, koszulki, biustonosze czy bokserki Puma możesz nosić nie tylko na siłownię, ale na każdą okazję, nie zawiodą Cię na wycieczce ani w pracy.Niezależnie od tego, jaki element wybierzesz, możesz liczyć na przyjemny materiał i precyzyjny krój, który po prostu pasuje.
Aby Twoje nowe bokserki długo Ci służyły, zalecamy przestrzegać następujących wskazówek.
Wskazówka:Znalezienie ulubionej bielizny to czasem długi proces, dlatego chcemy, aby Twoje ulubione elementy długo Ci służyły.Dlatego u nas znajdziesz także wiele świetnych rozwiązań do prania bielizny, takich jak papierki do prania czy woreczki na delikatną bieliznę.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Producent | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Niemcy, product.safety@puma.com |
| EAN | 8718824117133 |
138 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Pewność
wybrane na pewno, mój syn nosi tę markę
Republika Czeska
Jestem zadowolony
Dobry stosunek jakości do ceny
Republika Czeska
Peck
Wysokiej jakości materiał i szycie
Republika Czeska
Są wygodne
Wygoda
Republika Czeska
:)
Bawełna, dobry krój.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach