| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
69,00 zł
65,54 zł
39,32 zł
z kodem: MEGA
|
| Zapisz 3,46 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 39,32 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
Szukasz luźnych bokserek, które łączą styl, wygodę i najwyższą jakość?W takim razie te luźne bokserki Styx są właśnie dla Ciebie!Zapewnią Ci doskonałą przewiewność i komfort podczas codziennego noszenia.Dzięki dopracowanemu krojowi świetnie leżą i nadają się nie tylko do codziennego noszenia, ale poradzą sobie także z bardziej wymagającymi aktywnościami sportowymi czy domowym relaksem.
Luźne bokserki są wykonane z najwyższej jakości 100% bawełny, która jest nie tylko miękka w dotyku, ale także doskonale przewiewna.Oznacza to, że nawet przy całodziennym noszeniu będziesz czuć się świeżo i komfortowo.Bawełna jest ponadto hipoalergiczna, co docenią również osoby z wrażliwszą skórą.Ten materiał jest także wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać częste pranie i nadal zachować miękkość oraz żywe kolory.
Dzięki luźnemu krojowi w tych luźnych bokserkach poczujesz się całkowicie komfortowo, ponieważ zapewniają wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch.Solidna, ale wygodna tkana guma z logo Styx nadaje luźnym bokserkom nowoczesny sportowy wygląd i jednocześnie zapewnia, że bielizna idealnie trzyma się na swoim miejscu.Popularny wzór w kratę jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody, więc luźne bokserki świetnie pasują do każdej garderoby.
Bielizna Styx przypadnie do gustu szczególnie tym, dla których ważna jest osobowość.Luźne bokserki Styx mienią się wszystkimi kolorami i są natychmiastowym poprawiaczem nastroju i pewności siebie.Ponadto możesz liczyć na najwyższej jakości materiały i wykonanie.Kolorowe męskie luźne bokserki Styx to także świetny wybór na prezent, ponieważ z nimi po prostu nie możesz się pomylić.Dodatkowo są w całości szyte w Czechach.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki poradom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
46 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Dla nich - jakość
Hej, kup je, ponieważ są jednymi z najlepszych jakościowo, jakie kiedykolwiek nosiłem. Ta marka jest po prostu niesamowita.
Republika Czeska
Super
Moja żona wyprała je i nadal są ładne. Zdecydowanie dobry zakup za te pieniądze.
Republika Czeska
Materiał
Materiał jest dla mnie najważniejszy. Jestem zadowolony.
Republika Czeska
Wspaniały
Polecam zakup tych spodenek, ponieważ są absolutnie niesamowite. Jakość jest najlepsza.
Republika Czeska
Polecam
Super sklep, bardzo ładnie urządzony i bardzo przejrzysty.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach