| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-79 | 34 |
| M | 80-89 | 39 |
| L | 90-99 | 42 |
| XL | 100-114 | 45,5 |
| XXL | 115-120 | 49 |
|
219,00 zł
199,00 zł
159,20 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 20,00 zł |
|
|
✅ 79,60 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 159,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872419 |
Szorty są jak tajne odznaki superbohaterów - nikt nie musi ich widzieć, ale ty wiesz, że je masz! I właśnie dlatego chcielibyśmy przedstawić ci te szorty Calvin Klein!
szorty od in bieliznaCalvintitleKleintitle charakteryzują się przede wszystkim wygodnym krojem. Te luksusowe szorty z pewnością spełnią wszystkie Twoje wymagania, to klasyka w bardzo wysokiej jakości wykonaniu. Jeśli szukasz wysokiej jakości bielizny, gorąco polecamy szorty Calvin Klein. Zapakowane w oryginalne pudełko Calvin , to podwójne opakowanie z pewnością ucieszy jako miły, luksusowy prezent.
Więcej informacji można znaleźć w klasycznych informacjach o produkcie.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935872419 |
928 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Super materiał, rozmiar pasuje
Republika Czeska
To był prezent. Całkowita satysfakcja.
Republika Czeska
Pro:
Są wąskie, "pasują" nawet do najmniejszych dżinsów
Republika Czeska
Ładne szorty
Polecam zakup tych spodenek, ponieważ są absolutnie niesamowite. Jakość jest najlepsza.
Republika Czeska
Super sklep
Super sklep, bardzo ładnie urządzony i bardzo przejrzysty.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach