| Szybkość dostawy: | pojutrze 17.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 17.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 17.4. u ciebie |
| pojutrze 17.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI / SLIPY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
69,00 zł
34,00 zł
20,40 zł
z kodem: MEGA
|
| Zapisz 35,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 20,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
Zapewnij sobie komfort, który trwa cały dzień, z męskimi bokserkami Styx w klasycznych kolorach.Te męskie bokserki z krótszymi nogawkami i sportową gumą są idealnym wyborem na co dzień oraz do wyjątkowych sportowych wyzwań.Ponadto możesz polegać na tradycyjnej czeskiej jakości, która nigdy Cię nie zawiedzie.
Bokserki są wykonane z premium mieszanki bawełny i włókien sztucznych.Bawełna jest przewiewna i delikatna dla skóry, podczas gdy modal nadaje materiałowi jedwabistą miękkość i odporność na zużycie.Dzięki elastanowi bokserki dopasowują się do Twojego ciała, zapewniając pełną swobodę ruchu bez żadnych ograniczeń.Ta kombinacja materiałów zapewnia idealną równowagę między komfortem, funkcjonalnością a długowiecznością.
Bokserki Styx mają krótsze nogawki, które się nie rolują i zapewniają maksymalną swobodę ruchu.Sportowa guma w pasie z logo Styx dobrze trzyma się na miejscu, nie uciska i nadaje bokserkom nowoczesny wygląd.Klasyczna kolorystyka doda Twojej garderobie ponadczasowej elegancji i oryginalnego stylu.
Czeska marka Styx jest znana wśród klientów przede wszystkim z luźnych bokserek z oryginalnymi wzorami w wyrazistych kolorach.Głównym powodem popularności tej marki są jednak przyjemne materiały i doskonałe kroje.Styx należy do naszych prywatnych marek i ręczymy za jakość produktów.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki poradom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067336 |
53 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
:P
Slintám
Republika Czeska
Gęstość
Jest mi w nich naprawdę gorąco.
Republika Czeska
Bomb!!!!!!!
Co najważniejsze, są wygodne i łatwe w noszeniu.
Republika Czeska
radość dla oka.
Nie mam nic więcej do powiedzenia.
Republika Czeska
Są TOP
Zdecydowanie wolę bokserki od slipów. Komfort i luksus.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach