| Szybkość dostawy: | we wtorek 21.4. u ciebie |
| Kurier InPost | we wtorek 21.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | we wtorek 21.4. u ciebie |
| we wtorek 21.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| MOLVY - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 84-89 | 33 |
| L | 90-97 | 35,5 |
| XL | 98-104 | 38,5 |
| XXL | 105-112 | 43 |
|
54,00 zł
40,50 zł
z kodem: TURBO
|
|
|
✅ 20,25 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 40,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Strona | żelazo, Pralka 30°C |
| Producent | AVAX a.s., Daliborova 380, 102 00 Praha 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717400047 |
"Komfort ponad wszystko", to motto przyświecało prawdopodobnie czeskiej firmie Avax, która stoi za produkcją tych męskich spodenek. Materiał wykonany w 100% z bawełny jest przyjemnie oddychający i wygodny. Z własnego doświadczenia możemy polecić te spodenki, głównie ze względu na dobrą cenę i pierwszorzędną jakość.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | 100% bawełna |
| Strona | żelazo, Pralka 30°C |
| Producent | AVAX a.s., Daliborova 380, 102 00 Praha 10, obchod@avax.cz |
| EAN | 8590717400047 |
230 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Pro:
Zgodnie z oczekiwaniami
Republika Czeska
Mój mąż nie chce kolejnego.
Republika Czeska
Pasuje do oferty.
Republika Czeska
Trencle
Odpowiadają one ofercie /opis/. Wszystko OK.
Republika Czeska
Dostałem prezent
Dostałem to podwójne opakowanie w prezencie od przyjaciela i jestem z niego zadowolony, ponieważ są dobrej jakości i dobrze się noszą
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach