| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
60 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
✅ 43,80 zł za sztukę (z kodem: MEGA) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 131,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Kompozycja | 100% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473248107 |
Doświadcz doskonałego komfortu z męskimi satynowymi luźnymi bokserkami Styx.Ich elegancki ponadczasowy design, połączony z przyjemnym materiałem, zapewni ci pewność siebie i wygodę podczas codziennego noszenia oraz specjalnych okazji.Dodatkowo, jako produkt czeskiej marki Styx, możesz być pewny, że nosisz jakość z wieloletnią tradycją.
Luźne bokserki są wykonane z poliestrowego satyny, który oferuje kilka kluczowych zalet.Satynowe luźne bokserki Styx są lekkie i delikatne w dotyku, a jednocześnie wystarczająco przewiewne, więc nadają się na długie dni, kiedy jesteś w ciągłym ruchu.Luźne bokserki zapewnią ci uczucie przyjemnego luksusu każdego dnia.Poliester jest również znany ze swojej długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.
Kolor z delikatnym połyskiem nadaje tym luźnym bokserkom ponadczasowy i elegancki wygląd.Klasyczna guma w pasie zapewnia, że luźne bokserki nie przesuwają się, nie uciskają ani nie wpijają się.Praktyczny luźny krój jest idealny dla maksymalnej swobody ruchu, więc doskonale nadaje się nie tylko na specjalne okazje, ale także do leniuchowania na kanapie czy niedzielnego wylegiwania się w łóżku.
Czeska marka Styx jest znana wśród klientów przede wszystkim ze swoich luźnych bokserek z oryginalnymi wzorami w wyrazistych kolorach.Głównym powodem popularności tej marki są jednak przyjemne materiały i świetne kroje, które przetestowaliśmy na własnej skórze.Styx to jedna z naszych prywatnych marek i za jakość produktów ręczymy.
Aby cieszyć się komfortem w swoich ulubionych luźnych bokserkach jak najdłużej, zalecamy stosowanie się do poniższych wskazówek.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Poliester |
| Kompozycja | 100% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473248107 |
106 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Francja
Satynowe bokserki
Bardzo miękki i błyszczący
Dobra jakość
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach