| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| TRENÝRKÁRNA - MĘŻCZYŹNI | |
| BOKSERKI MĘSKIE | |
| ROZMIAR | OBWÓD TALII |
|---|---|
| M | 70-73 |
| L | 74-77 |
| XL | 78-81 |
| XXL | 82-85 |
| 3XL | 86-89 |
|
259,00 zł
34,00 zł
27,20 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 225,00 zł |
|
|
✅ 9,07 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 27,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
Ożyw swoją garderobę tymi stylowymi męskimi bokserkami, które spodobają się każdemu mężczyźnie.Bokserki łączą zabawny design z maksymalnym komfortem, który docenisz podczas codziennego noszenia.Kiedy szukasz wyjątkowej bielizny, która jest jednocześnie wysokiej jakości i wygodna, te bokserki na pewno Cię nie zawiodą.
Bokserki są wykonane z połączenia bawełny i elastanu, dzięki czemu są przyjemnie miękkie i elastyczne.Bawełna zapewnia przewiewność i naturalny komfort, podczas gdy elastan dodaje bokserkom niezbędnej elastyczności, dzięki której idealnie dopasowują się do Twojego ciała i nie ograniczają ruchów.
Bokserki mają dłuższe nogawki, które umożliwiają maksymalną swobodę ruchu i nigdzie się nie rolują.Wykonana guma w pasie nie uciska i dobrze trzyma bokserki na swoim miejscu.Dzięki wysokiej jakości wykonaniu bokserki doskonale nadają się do całodziennego noszenia, na czas wolny oraz do sportu.Unikalny design doda Twojej garderobie energii i łatwo uczyni Cię stylowym przystojniakiem.
Aby Twoje ulubione bokserki pozostały jak najdłużej w doskonałej kondycji, przestrzegaj następujących zaleceń:
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki wskazówkom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 9911111195558 |
2 002 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
One pękają w szwach
Radość pod choinką zastąpiło lekkie rozczarowanie, spodenki pękają w szwach. Już drugi kawałek...zszyję, ale chyba będą się dalej rwać...więc długo nie wytrzymają. Kupiłem 2 komplety-M i XL...problem w każdym komplecie....
Republika Czeska
Batman
syn jest zachwycony, jakość wydaje się w porządku
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach