| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
130 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| PIETRO FILIPI - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI MĘSKIE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 25,08 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 175,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265753 |
Podaruj sobie poczucie luksusu i całkowitego komfortu dzięki bokserkom męskim Pietro Filipi. Zaprojektowane z naciskiem na jakość i styl, te czarne bokserki są idealnym wyborem dla mężczyzn ceniących elegancję, wyrafinowany smak i całodzienny komfort.
Bokserki Pietro Filipi są wykonane z mieszanki bawełny i elastanu. Bawełna zapewnia komfortowe uczucie na skórze, jest oddychająca i miękka, a elastan sprawia, że bokserki idealnie dopasowują się do ciała i zapewniają dużą swobodę ruchów. Dzięki temu możesz cieszyć się komfortem przez cały dzień, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, uprawiasz sport, czy spędzasz czas w domu.
Proste czarne bokserki z charakterystyczną tkaną gumką z logo Pietro Filipi zostały zaprojektowane tak, aby wyglądać nowocześnie i elegancko. Dłuższe nogawki zapewniają wystarczające wsparcie i ochronę, co docenisz szczególnie podczas aktywności fizycznej, ale także podczas długich sesji. Ten ponadczasowy design jest idealny do codziennego noszenia i bardziej wymagających aktywności. To dokładnie ten rodzaj subtelnego luksusu, który docenia każdy stylowy mężczyzna.
Marka Pietro Filipi ma długą tradycję na czeskim rynku. Początkowo marka specjalizowała się w nowoczesnej odzieży biznesowej, która cieszyła się popularnością wśród tysięcy osób nie tylko w tym kraju, ale także na rynkach zagranicznych. Bielizna Pietro Filipi kontynuuje tradycję wysokiej klasy produktów z nowoczesnymi wzorami, które odświeżą Twoją garderobę i sprawią, że będziesz wyglądać dobrze. Bokserki zostały wyprodukowane w Turcji.
Wskazówka: Znalezienie odpowiedniej, idealnie dopasowanej bielizny może być wyzwaniem. Po jej znalezieniu warto o nią odpowiednio zadbać, aby służyła przez długi czas. Porady, jak to zrobić, można znaleźć w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 40°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265753 |
376 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Bokserki Nedeto
Super, piękne czarne, klasyczne bokserki
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach