| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
92 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - MĘŻCZYŹNI | ||
| KOSZULKI | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-79 | 34 |
| M | 80-89 | 39 |
| L | 90-99 | 42 |
| XL | 100-114 | 45,5 |
| XXL | 115-120 | 49 |
✅ 69,75 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 0 |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 209,25 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 96% bawełna, 4% elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107660790 |
Zafunduj sobie codzienną dawkę komfortu i stylu z męskimi luźnymi bokserkami Calvin Klein.Ten kultowy element bielizny w minimalistycznym stylu łączy klasykę z nowoczesną elegancją i stanie się nieodzowną częścią Twojej garderoby.Idealny wybór dla mężczyzn, którzy szukają jakości, komfortu i stylu w jednym.
Luźne bokserki Calvin Klein są wykonane z przyjemnej mieszanki bawełny, co zapewnia wyjątkową miękkość, przewiewność i jednocześnie elastyczność.Bawełna to doskonały wybór dla wrażliwej skóry i zapewnia przyjemne uczucie podczas noszenia przez cały dzień.
Klasyczne kolory wyglądają elegancko i uniwersalnie, dzięki czemu doskonale pasują do garderoby mężczyzn w każdym wieku.Tkana guma z wyraźnym logo Calvin Klein nadaje luźnym bokserkom luksusowy wygląd i jednocześnie zapewnia wygodne noszenie bez uciskania.Naturalnie dopasowują się do kształtu ciała, nie ograniczają ruchu i zapewniają swobodę nawet podczas dłuższego siedzenia.Prosty, ale wyrazisty styl nie znudzi Ci się nawet po latach – dokładnie tak, jak to jest w zwyczaju tej marki.
Męska bielizna Calvin Klein to stały element przemysłu modowego.Męskie bokserki są jednym z dowodów na to, że Calvin Klein wie, jak połączyć jakość ze stylem.Przez ponad 50 lat swojego istnienia marka udowodniła, że na rynku bielizny mało kto może jej dorównać.Kiedy chcesz polegać na swojej bieliźnie w każdej sytuacji, wtedy chcesz bieliznę Calvin Klein.
Aby Twoja ulubiona bielizna długo pozostawała w doskonałej kondycji, zalecamy przestrzeganie poniższych wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Znalezienie ulubionej bielizny to czasem długi proces, dlatego chcemy, aby Twoje ulubione elementy długo Ci służyły.Dlatego u nas znajdziesz także wiele świetnych rozwiązań do prania bielizny, takich jak papierki do prania czy woreczki na delikatną bieliznę.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 96% bawełna, 4% elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107660790 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach