| Szybkość dostawy: | we wtorek 19.5. u ciebie |
| Kurier InPost | we wtorek 19.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | we wtorek 19.5. u ciebie |
| we wtorek 19.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
50 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| KOSZULKI MĘSKIE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 80-84 | 34 |
| M | 85-89 | 36 |
| L | 90-95 | 39 |
| XL | 96-105 | 40,5 |
| XXL | 106-115 | 43 |
| 3XL | 116-125 | 46 |
| 4XL | 126-134 | 48 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 20,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 80% bawełna, 20% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8588010495198 |
Postaw na sprawdzoną klasykę i ciesz się wygodą z męskimi luźnymi bokserkami czeskiej marki Nedeto z delikatnym prążkowanym wzorem.Te luźne bokserki są idealnym wyborem na co dzień, niezależnie od tego, czy czeka Cię dzień w pracy, leniuchowanie w domu, czy weekend na działce.Dzięki przyjemnemu bawełnianemu materiałowi i swobodnemu krojowi nie zawiodą Cię w żadnej sytuacji.
Męskie luźne bokserki Nedeto są wykonane ze 100% bawełny, która jest znana ze swojej doskonałej przewiewności i delikatności dla skóry.Bawełna jest hipoalergiczna i odpowiednia nawet dla wrażliwej skóry, więc nie musisz obawiać się podrażnień.Materiał dodatkowo doskonale utrzymuje kształt i kolor nawet po wielokrotnym praniu, dzięki czemu luźne bokserki będą Ci służyć przez długi czas w doskonałej kondycji.
Minimalistyczny design luźnych bokserków Nedeto to klasyka, która Cię nie zawiedzie.Delikatny wzór i stonowane kolory tworzą elegancki wygląd i są ponadczasowe.Pasują dla mężczyzn w każdym wieku, którzy cenią prostotę i styl w jednym.Klasyczna guma w pasie nie zakłóca całościowego wyglądu i niezawodnie utrzymuje luźne bokserki na swoim miejscu.Bardziej luźny krój zapewnia Ci wystarczającą swobodę ruchu w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy czeka Cię praca w biurze, podróżowanie, czy tylko weekendowe leniuchowanie.
Bieliznę Nedeto nie tylko sprzedajemy, ale stoimy także za jej produkcją.To oznacza, że starannie ją testowaliśmy na sobie i nie możemy jej się nachwalić.Niezależnie od tego, czy zamówisz bokserki czy skarpetki, zawsze możesz liczyć na pierwszorzędną jakość w rozsądnej cenie.W ofercie marki Nedeto znajdą coś dla siebie nie tylko mężczyźni, ale i kobiety – znajdziesz także stylowe majtki (w tym te menstruacyjne).Bielizna Nedeto jest produkowana w Turcji.
Aby Twoje luźne bokserki długo pozostały w świetnej kondycji, zalecamy trzymać się poniższych wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo Ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 80% bawełna, 20% poliester |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8588010495198 |
159 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Słowacja
OK
Jedyne co mi przeszkadza to szycie gumy tylko jednym ściegiem.Zobaczymy jak długo wytrzymają, ale jak na cenę to nie ma na co narzekać....take deduskovske :-)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach