| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
141 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| GIANVAGLIA - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI MĘSKIE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-75 | 34 |
| L | 76-81 | 36 |
| XL | 82-87 | 38 |
| XXL | 88-100 | 39,5 |
✅ 13,64 zł za sztukę (z kodem: GIGA) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 68,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 78 % bawełna, 12 % poliamid, 10% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8721101707378 |
Doświadcz komfortu, który pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku. Przecenione bokserki Gianvaglia znajdą miejsce w szafie każdego mężczyzny. Idealne do noszenia na co dzień, do pracy i na zajęcia sportowe, bokserki Gianvaglia sprawią, że będziesz czuć się pewnie i komfortowo przez cały dzień, bez względu na to, co przyniesie dzień.
Bokserki Gianvaglia są wykonane z bawełny z domieszką poliamidu i elastanu. Ta kombinacja materiałów zapewnia doskonałą oddychalność, elastyczność i komfort. Bawełna jest miękka w dotyku i naturalnie odprowadza wilgoć, a elastan sprawia, że bokserki dopasowują się do ciała i zachowują swój kształt nawet po wielu praniach.
Prosty, minimalistyczny design uzupełnia tkana gumka z charakterystycznym logo, która nadaje bokserkom nowoczesny wygląd. Bokserki Gianvaglia mają dłuższe nogawki, dzięki czemu zapewniają szerokie zakrycie oraz większe wsparcie i stabilność podczas ruchu. Bardziej wyrazisty pas jest nie tylko elementem estetycznym, ale także dobrze utrzymuje bokserki na miejscu i nigdzie nie uciska.
Włoska marka bielizny G ianvaglia ma w sobie południową dzikość. Pokochają ją wszyscy, którzy od bielizny wymagają nie tylko jakości i wygodnego dopasowania, ale także nowatorskiego designu. Nie tylko mężczyźni, ale także kobiety i dzieci mogą wybierać spośród produktów marki Gianvaglia. Specjalna bielizna ożywi Twoją garderobę i podniesie na duchu za każdym razem, gdy ją założysz.
Aby mieć pewność, że bokserki będą służyć przez długi czas i pozostaną w idealnym stanie, zalecamy następującą pielęgnację:
Wskazówka: Zostań ekspertem w dziedzinie konserwacji bielizny dzięki wskazówkom zawartym w naszym artykule i zadbaj o swoje ulubione ubrania tak, jak na to zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 78 % bawełna, 12 % poliamid, 10% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8721101707378 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach