| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
24 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - KOBIETY | |||
| MAJTKI / STRINGI | |||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 85,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 80 % nylon z recyklingu, 20% elastan |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Zapewnij sobie uwodzicielski styl i całodzienny komfort z damskimi brazylianami Calvin Klein w ponadczasowej czerni.Połączenie kobiecego kroju, delikatnych detali i funkcjonalnych materiałów czyni je idealnym wyborem na co dzień oraz na wyjątkowe chwile, kiedy chcesz czuć się pewnie i wygodnie jednocześnie.
Majtki wykonane są z delikatnej i elastycznej mieszanki elastanu i nowoczesnych włókien syntetycznych.Syntetyczne włókna wyróżniają się lekkością, przewiewnością i zdolnością do odprowadzania wilgoci.Dzięki dodatkowi elastanu majtki doskonale dopasowują się do Twojej sylwetki i zachowują kształt nawet po wielu praniach.
Brazyliany podkreślają Twoje pośladki, jednocześnie zapewniając wystarczający komfort.Delikatne koronkowe lub wzorzyste detale nadają bieliźnie kobiecy charakter, podczas gdy wygodny pas przyjemnie dopasowuje się do ciała bez wżynania się.Są idealnym wyborem dla kobiet, które chcą łączyć styl z funkcjonalnością.
Brazyliany Calvin Klein wykorzystasz:
Wyjątkowa bielizna Calvin Klein to stały element przemysłu modowego.Damskie majtki są jednym z dowodów na to, że Calvin Klein potrafi połączyć jakość ze stylem.Przez ponad 50 lat istnienia marka udowodniła, że na rynku bielizny mało kto może jej dorównać.Kiedy chcesz polegać na swojej bieliźnie w każdej sytuacji, wybierasz bieliznę Calvin Klein.
Porada: Twoja ulubiona bielizna zasługuje na delikatne traktowanie.A ponieważ chcemy, aby długo Ci służyła, oferujemy również wiele akcesoriów do prania, które zadbają o perfekcyjną czystość i ochronę materiału.
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 80 % nylon z recyklingu, 20% elastan |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8720639686186 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach