| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
163 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| PIETRO FILIPI | |
| DAMSKIE MAJTKI MENSTRUACYJNE | |
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 79,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 95% wiskozy (z celulozy bambusowej), 5% elastan |
| Dotykowa warstwa wewnętrzna | wełna merynosów |
| Kolor warstwy dotykowej | Czarny |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
Odkryj rewolucyjny komfort majtek menstruacyjnych Pietro Filipi, które zapewnią Ci niezawodną ochronę podczas menstruacji.Dzięki połączeniu wiskozy bambusowej, elastanu i wełny merino, majtki są nie tylko niesamowicie wygodne, ale także przewiewne i antybakteryjne.Z eleganckim designem i praktycznym wysokim stanem doskonale dopasują się do Twojej sylwetki i zapewnią Ci pewność przez cały dzień.
Majtki wykonane są z wiskozy bambusowej z dodatkiem elastanu.Włókna bambusowe należą do nowoczesnych materiałów, które są idealne do produkcji bielizny.Dzięki nim majtki menstruacyjne są miękkie i przyjemne w dotyku.Jednocześnie materiał jest antybakteryjny i delikatny dla skóry.Wewnętrzna warstwa dotykowa z wełny merino niezawodnie wchłania płyny i zapewnia świeżość nawet w trudne dni.
Dzięki specjalnie zaprojektowanej warstwie absorpcyjnej majtki menstruacyjne Pietro Filipi zapewniają niezawodną ochronę przed wyciekami menstruacyjnymi.Majtki menstruacyjne to nowoczesne środki menstruacyjne, które można stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi produktami higienicznymi.Wysoki stan zapewnia dodatkowy komfort i delikatnie modeluje sylwetkę.Wytkana guma w pasie dodatkowo nadaje majtkom nowoczesny wygląd.
Absorpcyjne majtki Pietro Filipi Heavy są odpowiednie również na obfite miesiączki, pomagając Ci spokojnie przetrwać nawet trudniejsze pierwsze dni.Ich warstwa chłonna zadba o Twój komfort przez kilka godzin.
Marka odzieżowa Pietro Filipi ma u nas bardzo dobrą reputację i długą tradycję.Jest znana przede wszystkim z odzieży do pracy i na czas wolny, której wspólnym mianownikiem zawsze były nowoczesne kroje i przyjemne materiały, które sprostają wszystkim wyzwaniom.Nowy rozdział marka rozpoczęła dzięki współpracy z Trenýrkárna.cz i jako pierwsza zaprezentowała kolekcję luksusowej bielizny dla mężczyzn i kobiet, którzy cenią sobie doskonałą jakość.
Wskazówka:Kiedy znajdziesz bieliznę menstruacyjną, która Ci pasuje i odpowiada, zasługuje ona na najlepszą pielęgnację.Dzięki odpowiedniemu traktowaniu będzie Ci niezawodnie służyć naprawdę długo.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 95% wiskozy (z celulozy bambusowej), 5% elastan |
| Dotykowa warstwa wewnętrzna | wełna merynosów |
| Kolor warstwy dotykowej | Czarny |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228659 |
443 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
MS briefs
doskonała część chłonna majtek, przyjemny materiał
Republika Czeska
Pani Majtki
zdecydowanie polecam, bardzo dobra jakość, jestem mile zaskoczony
Republika Czeska
Pietro Filipi
świetny dla mnie
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach