| Szybkość dostawy: | we wtorek 19.5. u ciebie |
| Kurier InPost | we wtorek 19.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | we wtorek 19.5. u ciebie |
| we wtorek 19.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
98 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| MAIDENFORM | |
| MAJTKI MENSTRUACYJNE MAIDENFORM | |
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) |
|---|---|
| S | 92-94 |
| M | 97-99 |
| L | 102-104 |
| XL | 107-109 |
| XXL | 112-114 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 55,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 78 % nylon, 22 % elastanu |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
Majtki menstruacyjne Maidenform łączą elegancki design z praktyczną funkcjonalnością.Dzięki zastosowaniu miękkiego nylonu i koronki czujesz się wygodnie i stylowo, nawet podczas swoich dni.Majtki są odpowiednie na lekką do średnio obfitej menstruacji, zapewniają niezawodną ochronę i są zaprojektowane tak, aby pasowały również kobietom o pełniejszych kształtach.
Majtki Maidenform są wykonane z połączenia poliamidu i elastanu.Ten materiał zapewnia elastyczność, miękkość i trwałość, które dostosowują się do twoich potrzeb.Chłonna część jest cienka, co zapewnia wygodę i niewidoczność majtek, ale jednocześnie skutecznie chroni. Jednocześnie majtki są delikatne i miękkie dla skóry, co z pewnością docenisz w trudniejsze dni.
Połączenie koronki i gładkiego materiału z przodu tworzy elegancki i kobiecy wygląd.Fason typu bikini z niższym stanem zapewnia wygodne noszenie i uniwersalne zastosowanie, majtki łatwo ukryją się pod każdym strojem.Dzięki dyskretnemu wykonaniu majtki menstruacyjne Maidenform są nie do odróżnienia od zwykłych, co łatwo podniesie twoją pewność siebie nawet w trudniejsze dni.
Amerykańska marka Maidenform opiera się na doskonałej znajomości kobiecego ciała i jego potrzeb.Dzięki precyzyjnym krojom, które dopasowują się do twojej sylwetki, i wysokiej jakości materiałom poczujesz się pewnie podczas menstruacji i na co dzień.Elegancki i ponadczasowy design to strzał w dziesiątkę również dla twojego stylu życia.
Wskazówka:Kiedy znajdziesz bieliznę menstruacyjną, która ci pasuje i odpowiada, zasługuje ona na najlepszą pielęgnację.Dzięki odpowiedniemu traktowaniu będzie ci służyć niezawodnie przez długi czas.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Włókno sztuczne |
| Kompozycja | 78 % nylon, 22 % elastanu |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196062991100 |
237 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
ma majtki
Chciałem majtki ms w kolorze innym niż czarny i jestem bardzo zadowolony, jakość i ładne dopasowanie
Republika Czeska
majtki
ładne majtki do ciała
Republika Czeska
ms briefs
Przyjemny, praktyczny dla mężczyzn
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach