| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
38 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| COVERT - MĘŻCZYŹNI | |
| BILET / CIAŁO | |
| ROZMIAR | OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM) |
|---|---|
| S | 80-85 |
| M | 86-89 |
| L | 90-95 |
| XL | 96-100 |
| XXL | 101-106 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 127,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Długość rękawa | tank top |
| Strona | 60°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Producent | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007064513862 |
Szukasz bielizny, która nie będzie widoczna pod koszulą, ale jednocześnie zapewni Ci maksymalny komfort przez cały dzień?Męska niewidoczna koszulka Covert w kolorze cielistym to dokładnie to, czego potrzebujesz.Świetnie leży i dzięki swojemu kolorowi stapia się z Twoją skórą tak, że jej nie zauważysz – ale jej zalety poczujesz natychmiast.
Koszulka jest wykonana w 100% z bawełny, co oznacza doskonałą przewiewność, miękkość i przyjemne uczucie podczas noszenia.Bawełniany materiał jest idealny również dla wrażliwej skóry – nie drapie, nie powoduje podrażnień, a jednocześnie świetnie pochłania pot, co docenisz zwłaszcza podczas całodziennego noszenia pod koszulą, swetrem lub marynarką.
Koszulka ma wygodny krój z dekoltem w „V”, który jest idealny pod rozpiętą koszulą – pozostaje ukryta i nie zakłóca ogólnego wyglądu.Kolor cielisty jest uniwersalny i nie rzuca się w oczy nawet pod bardzo jasnymi odcieniami lub cienkimi warstwami odzieży. Dopasowany krój dostosowuje się do sylwetki, nie ograniczając ruchów ani nie podwijając się.Niewidoczną koszulkę Covert docenią wszyscy mężczyźni, którzy spędzają swoje dni w garniturze, jak i ci, którzy noszą koszulę tylko na uroczyste okazje.
Profesjonalny wygląd jest ważny dla wielu mężczyzn i kobiet, pomaga im czuć się pewnie i osiągać najlepsze wyniki.Aby Twój wygląd był doskonały dosłownie w każdej minucie, marka Covert wprowadziła niewidoczną bieliznę w beżowym kolorze.W ich ofercie znajdziesz nie tylko niewidoczne koszulki dla mężczyzn i kobiet, ale także bokserki lub majtki, które nie zakłócą perfekcyjnego wyglądu Twojego ubrania.
Aby koszulka długo zachowała się w idealnym stanie, zalecamy trzymać się poniższych wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki wskazówkom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Długość rękawa | tank top |
| Strona | 60°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Producent | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007064513862 |
625 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
9x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Używam go jako podkoszulka, świetnie odprowadza pot, jest wygodny na ciele i bardzo lekki.
Plusy:
wygodny na ciele
Słowacja
Męski niewidoczny podkoszulek
Podkoszulek jest świetny, tak naprawdę nie widać go pod koszulą. Kupiliśmy rozmiar M, mój mąż nosi M / L, więc rozmiar pasuje.
Republika Czeska
-
Pro:
-
Przeciw:
-
Republika Czeska
Beżowy t-shirt pod koszulę
Świetny pod koszulki z krótkim rękawem. Mój mąż nie może się nią nacieszyć. Naprawdę nie widać jej pod jasną koszulą i bardzo dobrze odprowadza pot.
Republika Czeska
Pro:
Przyjemny i naprawdę niewidoczny
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach