| Szybkość dostawy: | pojutrze 17.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 17.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 17.4. u ciebie |
| pojutrze 17.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
|
194,00 zł
145,50 zł
z kodem: TURBO
|
|
|
✅ 48,50 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 145,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | 95% bawełna, 5% elastan |
| Długość rękawa | Krótki |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Holandia, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718938511919 |
Szukasz wygodnej koszulki do spania wykonanej z wysokiej jakości bawełny? W takim razie ta koszula Tommy Hilfiger to właściwy wybór!
Koszulka jest wykonana z przyjemnej bawełny, ma normalny krój i jest bardzo wygodna w noszeniu. Oczywiście nie musisz nosić go tylko do spania, możesz nawet wyjść w nim na zewnątrz.
Więcej informacji można znaleźć w klasycznych informacjach o produkcie poniżej.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | 95% bawełna, 5% elastan |
| Długość rękawa | Krótki |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Holandia, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8718938511919 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach