| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
15 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| TOMMY HILFIGER - KOBIETY | |||
| PIŻAMY DAMSKIE | |||
| ROZMIAR | OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM) | OBWÓD TALII (CM) | OBWÓD BIODER (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 97-103 | 66-71 | 87-91 |
| S | 104-110 | 72-77 | 92-97 |
| M | 111-117 | 78-83 | 98-103 |
| L | 118-124 | 84-89 | 104-109 |
| XL | 125-131 | 90-95 | 110-115 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 0 |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 235,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 57 % bawełna, 38 % modalne, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Długość rękawa | Krótki |
| Długość spodni | krótki |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Holandia, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
| Model/ka | Ma 175 cm wzrostu, waży 51 kg i nosi rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 57 % bawełna, 38 % modalne, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Długość rękawa | Krótki |
| Długość spodni | krótki |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Tommy Hilfiger Europe B.V, Danzigerkade 165,1013 AP Amsterdam, Holandia, contact.eu@service.tommy.com |
| EAN | 8720638988977 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach