Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Jesteś fanem MMA? W takim razie w Twojej szafie nie powinno zabraknąć bokserek i slipów KTV z limitowanej edycji, zaprojektowanych przez czeską markę Styx i samego Karlosa Terminatora Vémolę. Spodenki wykonane są w 100% z bawełny, a bokserki są przeznaczone do uprawiania sportu, ponieważ są wykonane z połączenia bawełny, antybakteryjnego modalu...

Jesteś fanem MMA? W takim razie w Twojej szafie nie powinno zabraknąć bokserek i slipów KTV z limitowanej edycji, zaprojektowanych przez czeską markę Styx i samego Karlosa Terminatora Vémolę. Spodenki wykonane są w 100% z bawełny, a bokserki są przeznaczone do uprawiania sportu, ponieważ są wykonane z połączenia bawełny, antybakteryjnego modalu i lycry. Obie części bielizny są ozdobione logo marek Styx i KTV. Bokserki i slipy KTV są pakowane w specjalne pudełko upominkowe VIP, ponieważ jest to właściwe i odpowiednie.

Karlos Vémola w bieliźnie Styx

Odpowiednio dobrana bielizna zapewni ci dobre samopoczucie, podniesie twoją samoocenę, a dodatkowo zyska plusy u twojego partnera. Ważne jest, aby wybrać bieliznę odpowiednią do rozmiaru i wykonaną z wysokiej jakości materiałów, które są wygodne w dotyku i nie podrażniają skóry. Świetnym wyborem jest bielizna męska Styx, która szyta jest w Czechach głównie z bawełny. Nic więc dziwnego, że Karlos Vémola wybrał tę czeską markę dla swoich produktów KTV.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-14 z 14 elementów
1-14 z 14 elementów