Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Aby poczuć motywację i skoncentrować się na wynikach, noś funkcjonalną bieliznę i skarpety sportowe, które skutecznie odprowadzają pot i pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Ponadto charakteryzuje się wysoką trwałością, doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi i działaniem antybakteryjnym, które uzyskuje się na przykład poprzez dodanie włókie...

Aby poczuć motywację i skoncentrować się na wynikach, noś funkcjonalną bieliznę i skarpety sportowe, które skutecznie odprowadzają pot i pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Ponadto charakteryzuje się wysoką trwałością, doskonałymi właściwościami termoregulacyjnymi i działaniem antybakteryjnym, które uzyskuje się na przykład poprzez dodanie włókien srebra. Rzuć okiem na damską i męską bieliznę sportową - panie mogą znaleźć funkcjonalne majtki i biustonosze, podczas gdy mężczyźni mogą wybierać spośród slipów, bokserek i szortów. 

Jak wybrać bieliznę sportową

Przede wszystkim bielizna sportowa musi być idealnie dopasowana - prawie jak druga skóra. Mężczyźni najczęściej wybierają obcisłe slipy lub bokserki, podczas gdy kobiety pozostają wierne klasyce w postaci funkcjonalnych, klasycznie skrojonych majtek i stanika sportowego. Nie oznacza to, że nie możesz nosić sportowych brazylianów lub stringów - ale upewnij się, że dbasz o higienę. A co z wyborem materiału? To od Ciebie zależy, czy wolisz włókna syntetyczne czy naturalne, z których najbardziej znane to wełna merynosów i włókno bambusowe.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-30 z 771 elementów
do strony
1-30 z 771 elementów