| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
299 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| BOKSERKI BAMBUSOWE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 41,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
Podaruj sobie maksymalny komfort i styl dzięki męskim bokserkom Nedeto w klasycznej czerni. Ich świetne dopasowanie, wysokiej jakości materiał i nowoczesny design sprawiają, że są idealnym wyborem do codziennego noszenia i uprawiania sportu. Poznaj połączenie komfortu i trwałości, które oferują te bokserki.
Bokserki są wykonane z wysokiej jakości mieszanki bawełny i elastanu. Takie połączenie materiałów gwarantuje nie tylko miękkość i oddychalność, ale także optymalną elastyczność, dzięki której bokserki idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Bawełna zapewnia komfortowe uczucie na skórze, a elastan sprawia, że bokserki pozostają jędrne i zachowują swój kształt nawet po wielokrotnym praniu. A ponieważ wierzymy, że mężczyźni o różnych kształtach i rozmiarach zasługują na wysokiej jakości bieliznę, oferujemy ją do rozmiaru 5XL.
Bokserki Nedeto zostały zaprojektowane w minimalistycznym stylu z tkanym elastycznym paskiem z charakterystycznym logo Nedeto, które nadaje bieliźnie nowoczesny wygląd. Dłuższe nogawki zapewniają dodatkowe wsparcie i ochronę, dzięki czemu te bokserki są idealne do uprawiania sportu i noszenia na co dzień. Idealne dopasowanie zapewnia swobodę ruchów bez ograniczeń i niewygodnych pęczków.
Nie tylko sprzedajemy bieliznę Nedeto, ale także stoimy za jej produkcją. To powiedziawszy, dokładnie przetestowaliśmy go na sobie i nie pozwolimy, aby się zmarnował. Niezależnie od tego, czy zamawiasz bokserki, czy skarpetki, zawsze możesz cieszyć się najwyższą jakością w rozsądnej cenie. Marka Nedeto przypadnie do gustu nie tylko mężczyznom, ale także kobietom - można w niej znaleźć również stylowe majtki (w tym menstruacyjne). Bokserki zostały wyprodukowane w Turcji.
Aby Twoja ulubiona bielizna służyła przez długi czas w idealnym stanie, zadbaj o jej konserwację.
Wskazówka: Zostań ekspertem w dziedzinie konserwacji bielizny dzięki wskazówkom zawartym w naszym artykule i zadbaj o swoje ulubione ubrania tak, jak na to zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177315 |
837 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Bokserki
Bardzo przyjemny materiał i guma, która nie szczypie. Polecam
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach