Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Nadszedł sezon pływacki! Ale nie martw się, jesteśmy doskonale przygotowani. Mamy nową kolekcję luksusowych strojów kąpielowych dla kobiet, które sprawią, że staniesz się gwiazdą. Wybierz idealny damski strój kąpielowy dla siebie! Przygotowaliśmy dla Ciebie piękne elementy, w których możesz wybrać górę i dół osobno. Jest więc mało prawdopodobne...

Nadszedł sezon pływacki! Ale nie martw się, jesteśmy doskonale przygotowani. Mamy nową kolekcję luksusowych strojów kąpielowych dla kobiet, które sprawią, że staniesz się gwiazdą. Wybierz idealny damski strój kąpielowy dla siebie! Przygotowaliśmy dla Ciebie piękne elementy, w których możesz wybrać górę i dół osobno. Jest więc mało prawdopodobne, że na basenie lub nad wodą spotkasz kogoś, kto ma takie same bity. Nie daj się ograniczać gotowym zestawom, w których często zdarza się, że jedna z części damskiego stroju kąpielowego nie pasuje! Z nami nie musisz się o to martwić! W naszej bogatej ofercie z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Damskie jednoczęściowe stroje kąpielowe

Jednoczęściowe stroje kąpielowe są również modne w tym sezonie letnim. Idealne rozwiązanie dla wszystkich pań, które nie chcą pokazywać brzuszka, chcą zakryć pewne niedoskonałości lub dla tych, które są zapalonymi pływakami. Jednoczęściowe stroje kąpielowe dla kobiet ładnie modelują sylwetkę. Dzięki nowoczesnemu krojowi i wysokiej jakości materiałowi strój kąpielowy ładnie podkreśla biust i biodra. Kup strój kąpielowy, który Ci odpowiada. Nie bój się pokazać na plaży lub przy basenie w nowej stylizacji!

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-30 z 36 elementów
do strony
1-30 z 36 elementów