Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Chcesz mieć w swojej szufladzie świetną bieliznę, ale nie chcesz spędzać nad nią więcej czasu niż to naprawdę konieczne? W takim razie subskrypcja bielizny jest dla Ciebie idealna! Możesz wybierać spośród szortów lub bokserek popularnych marek, takich jak Styx i Nedeto, a raz na kwartał dodamy parę wygodnych skarpet Styx jako prezent na każdą ok...

Chcesz mieć w swojej szufladzie świetną bieliznę, ale nie chcesz spędzać nad nią więcej czasu niż to naprawdę konieczne? W takim razie subskrypcja bielizny jest dla Ciebie idealna! Możesz wybierać spośród szortów lub bokserek popularnych marek, takich jak Styx i Nedeto, a raz na kwartał dodamy parę wygodnych skarpet Styx jako prezent na każdą okazję.

Bielizna, która pasuje jak druga skóra

Choć jest to dla nas niezrozumiałe, dla niektórych wybór bielizny nie ma najmniejszego znaczenia... Dlatego postanowiliśmy im to ułatwić - wystarczy jedno kliknięcie i raz na trzy miesiące w skrzynce pocztowej wyląduje paczka pełna świetnie dopasowanych bokserek lub bokserek męskich.

Oferujemy bokserki Nedeto w subskrypcji na 6 lub 12 miesięcy, możesz wybrać subskrypcję bokserek i spodenek Styx na 3, 6 lub 12 miesięcy. To od Ciebie zależy, jak często chcesz otrzymywać paczki-niespodzianki. Subskrypcje bielizny mają dodatkową przewagę nad innymi zamówieniami, ponieważ koszty wysyłki ponosimy my. A przy rocznej subskrypcji możesz również cieszyć się specjalnym prezentem - raz na trzy miesiące wyślemy Ci skarpetki Styx. Nigdy też nie ma ich wystarczająco dużo.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza bielizna była idealnie dopasowana i wykonana z materiału, który jest wygodny w dotyku i codziennym noszeniu. Dzięki wyrafinowanemu dopasowaniu możesz cieszyć się niezrównanym komfortem.

Jak zamówić subskrypcję bielizny?

Każdy mężczyzna zasługuje na luksusową bieliznę - i oczywiście każdy czuje się komfortowo w czymś nieco innym. Dlatego nasza subskrypcja bielizny pozwala wybrać, czy wyślemy Ci obcisłe bokserki, czy luźniejsze szorty. Można również wybrać gumkę w pasie - czy wolisz klasyczny design, czy nowoczesną tkaną gumkę o sportowym wyglądzie.


Wskazówka specjalna: Subskrypcja bielizny może być świetnym prezentem dla każdego mężczyzny - partnera, brata lub taty! Jeśli chcesz zrobić coś wyjątkowego z okazji urodzin, świąt lub Bożego Narodzenia, jest to najlepszy wybór.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-20 z 20 elementów
1-20 z 20 elementów