Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

O nas

Kim jesteśmy?

Sprzedajemy online od 2007 roku, kiedy to dwóch studentów miało ambicję założenia własnej firmy. Ważny przełom nastąpił w 2012 roku, kiedy kupiliśmy sklep internetowy trenyrkarna.cz, który przekształciliśmy w największy sklep internetowy z bielizną męską w Czechach. Oprócz bielizny męskiej sprzedajemy również bieliznę damską i dziecięcą, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i może robić zakupy dla całej rodziny w zaciszu własnego domu.

Obecnie rozszerzamy działalność pod marką Nedeto na inne kraje: Polskę, Słowację, Węgry, Rumunię, Słowenię, Niemcy i Austrię.

Od pierwszego zakupu 40 sztuk szortów, rozwinęliśmy się do obecnego stanu magazynowego około 350 000 sztuk bielizny. Oferujemy ponad 65 marek. Mamy wszystko na stanie w naszym profesjonalnym magazynie i jesteśmy gotowi do natychmiastowej wysyłki Twoich ulubionych produktów.

Dlaczego warto robić u nas zakupy?

Oferujemy największy wybór wysokiej jakości bielizny dla mężczyzn, ale nie pozostajemy w tyle z wyborem dla kobiet i dzieci. Jesteśmy dumni z obsługi klienta i błyskawicznej wysyłki paczek. To, co u nas zamówisz, wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

Oferujemy spodenki w rozmiarach od S do 10XL. Wszystkie oferowane przez nas produkty są w magazynie.

Przy zakupie powyżej 49,99 € otrzymujesz darmową wysyłkę.

Zakupy w zaciszu własnego domu bez ryzyka

Możesz zamówić nasze produkty z wygodnej kanapy i wypróbować wszystko w domu. Jeśli któryś z produktów nie pasuje, nic nie szkodzi. Możesz zwrócić nam produkty, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nie musisz się spieszyć ze zwrotem produktów, ponieważ masz 120 dni na odesłanie ich do nas.

Nasze marki Styx i Nedeto

V roce 2018 došlo k odkupu značky Styx. Produkty od značky Styx se pyšní prémiovou kvalitou a kompletní výrobou s hravými motivy. Každý jednotlivý kousek od značky Styx se ručně kontroluje, tak, aby byly splněny přísné kvalitativní požaW 2018 roku marka Styx została wykupiona. Produkty Styx charakteryzują się najwyższą jakością i kompletną produkcją z zabawnymi motywami. Każdy element Styx jest ręcznie sprawdzany, aby zapewnić spełnienie surowych wymagań jakościowych. W 2020 roku powstała marka własna Nedeto. Bielizna Nedeto jest bardziej powściągliwa i konserwatywna, w przeciwieństwie do zabawnych produktów Styx. Jest oferowana w podstawowych kolorach.

Pomaganie

Jako firma staramy się pomagać tam, gdzie jest to potrzebne. Sprzedajemy koszulki "Fuck Cancer", z których dochód przeznaczony jest na walkę z rakiem. Wspieramy dzieci w domach dziecka, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, a także dbamy o środowisko. Jesteśmy jednym ze sklepów z zielonym logo. Sklepy z tym logo nie są obojętne na problemy środowiskowe i społeczne współczesnego świata. Dlatego wybierają świadome podejście, które opiera się na zrównoważonych działaniach, jest etyczne wobec pracowników i klientów oraz przyjazne dla środowiska.

Zespół Nedeto.pl