Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Majtki menstruacyjne są jednym z ekologicznych środków wspomagających miesiączkowanie. Są wyjątkowe pod względem kroju, wykonania, a zwłaszcza warstwy chłonnej, która radzi sobie z różnie silnymi miesiączkami. Warstwa absorpcyjna zapewnia, że płyn nie wycieknie tam, gdzie nie powinien. Ta pomoc pomoże ci czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas...

Majtki menstruacyjne są jednym z ekologicznych środków wspomagających miesiączkowanie. Są wyjątkowe pod względem kroju, wykonania, a zwłaszcza warstwy chłonnej, która radzi sobie z różnie silnymi miesiączkami. Warstwa absorpcyjna zapewnia, że płyn nie wycieknie tam, gdzie nie powinien. Ta pomoc pomoże ci czuć się komfortowo i bezpiecznie podczas menstruacji. Brak zapachu i nieprzyjemnego uczucia na skórze.

Majtki menstruacyjne dla każdej kobiety

Ten środek wspomagający miesiączkowanie może być stosowany w przypadku obfitych miesiączek. Wystarczy wybrać odpowiedni wzór. Oferujemy majtki menstruacyjne na lekkie, obfite i średnie miesiączki. Osobnym rozdziałem są majtki menstruacyjne do spania, które posiadają przedłużoną warstwę chłonną, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wpadki nawet w pozycji leżącej.


Majtki wykonane są zarówno z materiałów syntetycznych, jak i naturalnych. Najczęściej stosowanymi naturalnymi materiałami są bawełna, bambus lub wełna merynosów. Możesz wybierać spośród różnych wzorów rajstop. Czy nosisz bezszwowe majtki menstruacyjne, majtki z koronką lub sportowe majtki menstruacyjne? Pod względem kroju można wybierać spośród niskich i średnich fasonów, a także majtek menstruacyjnych taliowanych. Znane marki majtek menstruacyjnych to Love Luna i Meracus.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-30 z 86 elementów
do strony
1-30 z 86 elementów