| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
453 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| BOKSERKI BAMBUSOWE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 31,40 zł za sztukę (z kodem: ALFA) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 0 |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 157,00 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
Męskie bokserki Nedeto z wiskozy bambusowej oferują nie tylko wyjątkowy komfort, ale także stylowy i funkcjonalny design.Dzięki bezszwowemu wykonaniu są idealnym wyborem na co dzień, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, uprawiasz sport, czy relaksujesz się w domu.Są tak wygodne, że nie będziesz chciał ich zdjąć.
Bokserki są wykonane z wiskozy bambusowej z dodatkiem elastanu.Włókna bambusowe są znane ze swojej przewiewności i właściwości antybakteryjnych, co oznacza, że Twoja skóra pozostanie świeża nawet podczas wymagających spotkań z szefem czy wizyt u teściowej.Elastan nadaje bokserkom elastyczność i trwałość, dzięki czemu doskonale dopasowują się do Twojej sylwetki.
Bezszwowa konstrukcja bokserków Nedeto zapewnia maksymalny komfort bez nieprzyjemnych ucisków i wcinania się.Dzięki dłuższym nogawkom bokserki są idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią sobie większe pokrycie i wsparcie podczas ruchu.Wytkana guma z minimalistycznym logo Nedeto doskonale trzyma, nie uciska i zapewnia, że bokserki pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.
Bokserki Nedeto nosimy wszyscy, ponieważ sami je wyprodukowaliśmy.Te bokserki są wyprodukowane w Turcji.Nedeto to nasza prywatna marka i ręczymy za jej produkty.Kładziemy nacisk przede wszystkim na wysokiej jakości materiały i bezbłędne wykonanie, aby nasi klienci mogli cieszyć się nowoczesną bielizną w świetnej cenie.Bokserki są wyprodukowane w Turcji.
Aby Twoje nowe bokserki zachowały swoją jakość jak najdłużej, przestrzegaj poniższych wskazówek:
Wskazówka:Włókna bambusowe należą do najdelikatniejszych materiałów, dlatego zasługują na wyjątkowe traktowanie.Aby Twoje bokserki zawsze były w doskonałej kondycji, przygotowaliśmy dla Ciebie wiele świetnych rozwiązań do prania bielizny, takich jak papierki do prania czy woreczki na delikatną bieliznę.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177278 |
2 424 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Słowacja
Bokserki
Polecam
Republika Czeska
Nedeto
Przyjemny materiał. Nigdy nie byłem spocony w bamboszach.
Republika Czeska
bokserki
Polecam, bardzo dobry stosunek jakości do ceny
Republika Czeska
Bokserki
Polecam
Republika Czeska
5PACK męskie bezszwowe bokserki bambusowe Nedeto czarne (5NDTB00
Doskonały, przyjemny materiał, pełna satysfakcja
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach