| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
194 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| BOKSERKI BAMBUSOWE | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 41,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177490 |
Która bielizna jest najliczniej reprezentowana w męskiej garderobie? Prawdopodobnie nie jesteśmy daleko od celu, gdy mówimy o wygodnych bokserkach. Bokserki Nedeto są właśnie takie - uniwersalne, możesz je nosić na każdą okazję i będziesz wyglądać dobrze w każdej sytuacji.
Męskie bokserki Nedeto z dłuższą nogawką zapewniają doskonały komfort noszenia na co dzień, niezależnie od tego, czy masz ważne spotkanie w pracy, czy wspinaczkę skałkową. Dzięki miękkiemu materiałowi wykonanemu z mieszanki bambusa, poliamidu i elastanu idealnie dopasowują się do ciała i są przyjemne w dotyku. Bezszwowa guma nigdzie nie uciska, dzięki czemu poczujesz się, jakbyś nawet nie miał na sobie bokserek.
Wszyscy nosimy bokserki Nedeto, ponieważ sami je zrobiliśmy. Nedeto to nasza marka własna, a cała nasza bielizna jest produkowana w Turcji. Kładziemy nacisk na wysokiej jakości materiały i nienaganne wykonanie, aby nasi klienci mogli cieszyć się luksusową bielizną w doskonałej cenie.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 82% wiskozy (z celulozy bambusowej), 12 % poliamid, 6% elastan |
| Guma | Bezszwowy |
| Skarpety | dłuższy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177490 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach