Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Ciesz się sportem w pełni! Załóż męską bieliznę funkcjonalną dla sportowców i bądź gotowy na występ swojego życia. Bielizna sportowa skutecznie odprowadza pot i pochłania nieprzyjemne zapachy, a ponadto cechuje się wyższą trwałością i lepszymi właściwościami termoregulacyjnymi. Zamień więc klasyczną bieliznę na funkcjonalne bokserki lub slipy, ...

Ciesz się sportem w pełni! Załóż męską bieliznę funkcjonalną dla sportowców i bądź gotowy na występ swojego życia. Bielizna sportowa skutecznie odprowadza pot i pochłania nieprzyjemne zapachy, a ponadto cechuje się wyższą trwałością i lepszymi właściwościami termoregulacyjnymi. Zamień więc klasyczną bieliznę na funkcjonalne bokserki lub slipy, załóż sportowe skarpetki i wyrusz na bicie osobistych rekordów. 

Jak wybrać bieliznę sportową dla mężczyzn

Niezależnie od tego, czy wybierasz męską, czy damską odzież sportową, najważniejsze jest, aby była idealnie dopasowana - nigdzie nie uciskała ani nie krępowała ruchów. Idealnym wyborem są obcisłe męskie bokserki lub slipy, które w zimnych miesiącach można uzupełnić funkcjonalną kamizelką. Upewnij się również, że zwracasz uwagę na jakość użytych materiałów. Podczas gdy bielizna wykonana z włókien syntetycznych, takich jak poliamid lub poliester, skutecznie odprowadza pot i szybko schnie, bokserki wykonane z włókna bambusowego lub wełny merynosów pochłaniają zapachy, są antybakteryjne i nie powodują podrażnień.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-30 z 344 elementów
do strony
1-30 z 344 elementów