Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Szukasz damskiej koszulki sportowej, w której będziesz się świetnie prezentować? Postaw na funkcjonalne koszulki dla kobiet, które są szybkoschnące, odprowadzają pot i pochłaniają zapachy. Gwarantuje to, że Twoja wygoda i komfort termiczny są doskonale zadbane, podczas gdy Ty możesz skupić się na osiągnięciu swojego celu. Chcesz uprawiać sport r...

Szukasz damskiej koszulki sportowej, w której będziesz się świetnie prezentować? Postaw na funkcjonalne koszulki dla kobiet, które są szybkoschnące, odprowadzają pot i pochłaniają zapachy. Gwarantuje to, że Twoja wygoda i komfort termiczny są doskonale zadbane, podczas gdy Ty możesz skupić się na osiągnięciu swojego celu. Chcesz uprawiać sport razem ze swoim partnerem? Kup mu męską koszulkę funkcjonalną, która dotrzyma Ci kroku.

Do czego służy bielizna funkcjonalna

Głównym celem bielizny funkcjonalnej jest odprowadzanie potu z ciała i ostatecznie do innych warstw odzieży. Zapewnia to suchość i optymalną temperaturę podczas uprawiania sportu. Latem chłodzi, a zimą ogrzewa. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnym włóknom, z których wykonana jest bielizna funkcjonalna. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie, czy zawodowo, w Twojej garderobie powinna znaleźć się bielizna sportowa, biustonosze, skarpetki i damskie koszulki funkcjonalne z długim rękawem, które zalecamy łączyć z innymi warstwami funkcjonalnymi, aby uzyskać najlepszy efekt.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-1 z 1 pozycji
1-1 z 1 pozycji