Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Życie jest zbyt krótkie, by nosić ciasną i niewygodną bieliznę. Jeśli jesteś mężczyzną o bardziej wyrazistych kształtach i nie przepadasz za dłuższymi nogawkami, będziesz zadowolony z oversizowych slipów. Dzięki dopasowanemu krojowi nie podwijają się i można je nosić nawet pod wąskimi spodniami, pod którymi mogą być widoczne nogawki szortów lub ...

Życie jest zbyt krótkie, by nosić ciasną i niewygodną bieliznę. Jeśli jesteś mężczyzną o bardziej wyrazistych kształtach i nie przepadasz za dłuższymi nogawkami, będziesz zadowolony z oversizowych slipów. Dzięki dopasowanemu krojowi nie podwijają się i można je nosić nawet pod wąskimi spodniami, pod którymi mogą być widoczne nogawki szortów lub bokserek. Wygodne i funkcjonalne slipy męskie docenisz także podczas uprawiania sportu, gdyż dzięki minimalnej ilości materiału będziesz się mniej pocił.

Jak wybrać slipy męskie dla osób o pełnych kształtach?

Niezależnie od tego, czy masz kilka dodatkowych kilogramów, jesteś kulturystą, czy też natura obdarzyła Cię we wszystkich właściwych miejscach, zawsze staraj się dopasować krój i rozmiar bielizny do swojego ciała. Nie ma nic gorszego niż bielizna wrzynająca się nieestetycznie w uda i pachwiny lub uciskająca talię. Jeśli nie jesteś pewien swojego rozmiaru, weź miarkę krawiecką i zmierz się dokładnie. Kupując bieliznę, piżamy lub ubrania dla osób o pełnych kształtach, kieruj się tabelami rozmiarów każdego producenta, aby pomóc sobie w wyborze.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-5 z 5 elementów
1-5 z 5 elementów