Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Natura pobłogosławiła cię w odpowiednich miejscach? Gratulacje! Ale znalezienie biustonosza damskiego, który nie przecina się, oddycha i wygląda dobrze, jest często zadaniem niemal nadludzkim. Ale nie musisz zwieszać głowy - dzisiejsza moda dla osób o pełnych kształtach oferuje niezliczone staniki w dużych rozmiarach, które zapewniają biustowi...

Natura pobłogosławiła cię w odpowiednich miejscach? Gratulacje! Ale znalezienie biustonosza damskiego, który nie przecina się, oddycha i wygląda dobrze, jest często zadaniem niemal nadludzkim. Ale nie musisz zwieszać głowy - dzisiejsza moda dla osób o pełnych kształtach oferuje niezliczone staniki w dużych rozmiarach, które zapewniają biustowi niezawodne wsparcie i naturalny kształt. Ale w nocy odłóż stanik na bok i wsuń się w wygodną piżamę lub koszulę nocną, która pozwala skórze swobodnie oddychać. 

Jak wybrać bieliznę dla osób o pełnych kształtach?

Nawet kobiety z obfitym biustem nie muszą rezygnować z wygody i atrakcyjnego wyglądu. Biustonosze XXL o kroju T z wyższym środkiem oferują sprytne rozwiązanie, utrzymując piersi mocno na miejscu i tworząc atrakcyjny okrągły wygląd. To samo dotyczy wyboru bielizny - zamiast stringów załóż majtki z wyższym stanem, aby zakryć większy brzuszek. Nie zapominamy też o mężczyznach o bardziej wyrazistych kształtach - sprawdź naszą bieliznę męską dla osób o pełnych kształt ach i spraw przyjemność swojej partnerce nowymi szortami lub bokserkami.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Długość majtek
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-5 z 5 elementów
1-5 z 5 elementów