| Szybkość dostawy: | pojutrze 17.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 17.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 17.4. u ciebie |
| pojutrze 17.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN | |
| HHH | |
| VELIKOST | GGG |
|---|---|
| S | 56-68 |
|
174,00 zł
164,00 zł
123,00 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 10,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 123,00 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 53 % bawełna, 35% modalne, 12 % elastanu |
| Wzmocnienie | Nie |
| Przełączanie | Nie |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
Ciesz się codziennym komfortem bez kompromisów w designie z tym kultowym biustonoszem Calvin Klein.Dzięki sportowemu krojowi i tkanej gumie z logo marki doskonale leży, a jednocześnie wygląda nowocześnie i świeżo.Idealny wybór dla kobiet, które szukają połączenia komfortu, stylu i swobody ruchu.
Biustonosz Calvin Klein wykonany jest z zrównoważonej mieszanki bawełny, modalu i elastanu.Dzięki tej kombinacji jest niesamowicie miękki w dotyku, oddychający i jednocześnie zachowuje optymalną elastyczność.Modal dodatkowo zwiększa delikatność i trwałość materiału, podczas gdy elastan zapewnia, że biustonosz idealnie leży i dopasowuje się do Twojego ciała.
Minimalistyczny design z ikoniczną tkaną gumą z logo Calvin Klein nadaje temu biustonoszowi nowoczesny i stylowy wygląd.Racerback zapewnia pełną swobodę ruchu, dlatego biustonosz jest odpowiedni do codziennego noszenia i lekkich aktywności sportowych.Przemyślany krój bez fiszbin i zapięcia zapewnia wsparcie i stabilność, biustonosz dobrze trzyma się na miejscu i nadaje piersiom naturalny wygląd.
Męska bielizna Calvin Klein to klasyka w przemyśle modowym.Ten biustonosz jest jednym z dowodów na to, że Calvin Klein wie, jak połączyć jakość ze stylem.Przez ponad 50 lat istnienia marka udowodniła, że na rynku bielizny ma niewielu konkurentów.Jeśli chcesz polegać na swojej bieliźnie w każdej sytuacji, wybierz bieliznę Calvin Klein.
Aby biustonosz długo wyglądał jak nowy, zalecamy przestrzeganie poniższych wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo Ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 53 % bawełna, 35% modalne, 12 % elastanu |
| Wzmocnienie | Nie |
| Przełączanie | Nie |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
405 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Luksus
Ładny biustonosz.
Dobrze na mnie leży.
Republika Czeska
Peck
Spełnił on oczekiwania
Republika Czeska
Super
Zadowolenie - pasuje, ładnie się nosi, dobrze trzyma. Tylko cena jest wyższa
Republika Czeska
Pasuje
Pasuje bardzo dobrze
Republika Czeska
.
Spodziewałem się, dostałem dokładnie taki kolor jak na zdjęciu, wszystko pasuje, ale poza tym satysfakcja
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach