| Szybkość dostawy: | pojutrze 16.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 16.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 16.4. u ciebie |
| pojutrze 16.4. u ciebie |
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| 69SLAM - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOXERKY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 66-71 | 31,5 |
| M | 72-78 | 35 |
| L | 79-84 | 36 |
| XL | 85-90 | 38,5 |
| XXL | 91-100 | 41 |
|
144,00 zł
124,00 zł
93,00 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 20,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 93,00 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Strona | Pralka 30°C |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | 69Slam ® Head Quarter, Jalan Pantai Berawa No 69, Banjar Tandeg, Canggu, Kuta Utara,Badung, Bali 80361, Indonesia, info@69slam.com |
| EAN | 111722791664 |
Bawełniane bokserki to podstawa, jak mawiała nasza babcia. Te bawełniane bokserki z dłuższą nogawką zapewniają wygodę i styl jednocześnie. Tkana guma sprawia, że są one wysokiej jakości elementem sportowym i codziennym, a dzięki połączeniu bawełny z odrobiną elastanu bokserki nie przetrwają tylko jednego sezonu. Jakość wykonania, super design, czego chcieć więcej. Pakujemy również te bokserki w oryginalne pudełko 69SLAM.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Strona | Pralka 30°C |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | 69Slam ® Head Quarter, Jalan Pantai Berawa No 69, Banjar Tandeg, Canggu, Kuta Utara,Badung, Bali 80361, Indonesia, info@69slam.com |
| EAN | 111722791664 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach