| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| STYX - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI / SLIPY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
69,00 zł
34,00 zł
20,40 zł
z kodem: MEGA
|
| Zapisz 35,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 20,40 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008166039 |
Szukasz idealnego połączenia komfortu, stylu i wysokiej jakości wykonania?Męskie bokserki Styx z klasyczną gumą w pasie zapewnią ci komfort na cały dzień, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, uprawiasz sport, czy relaksujesz się w domu.Dzięki krótszym nogawkom doskonale pasują pod obcisłe spodnie i ładnie podkreślają twój tyłek.Dodatkowo są produkowane w Czechach, co gwarantuje precyzyjne wykonanie i najwyższą jakość.
Te bokserki są wykonane z unikalnej mieszanki bawełny, modalu i elastanu.Ten materiał łączy najlepsze cechy naturalnych włókien, które zapewniają miękkość, przewiewność i przyjemne uczucie na skórze.Modal nadaje bokserkom delikatność, lekkość i odprowadza wilgoć dla maksymalnego komfortu nawet przy bardziej wymagających aktywnościach.Bokserki są przyjemnie elastyczne, świetnie pasują i ładnie trzymają kształt.
Męskie bokserki Styx mają krótsze nogawki, które nigdy się nie podwijają i zapewniają ci maksymalną swobodę ruchu.Bokserki Styx możesz nosić na co dzień w biurze, dobrze pasują także pod sportowe szorty.Klasyczna guma w pasie z logo Styx doskonale trzyma się na miejscu, nie uciska i dopasowuje się do twojego ciała bez nieprzyjemnego wrzynania się.Nowoczesny design nadaje bokserkom sportowy i minimalistyczny charakter, dzięki czemu będziesz się w nich czuć po prostu świetnie.
Czeska marka Styx jest znana wśród klientów przede wszystkim z luźnych bokserek z oryginalnymi wzorami w wyrazistych kolorach.Głównym powodem popularności tej marki są jednak przyjemne materiały i świetne kroje, które sami przetestowaliśmy.Styx to nasza prywatna marka i ręczymy za jakość produktów.
Aby twoje ulubione bokserki długo pozostawały w dobrym stanie, zalecamy stosowanie się do poniższych wskazówek:
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Modal |
| Kompozycja | 47 % bawełna, 47 % modalne, 6% elastan |
| Guma | Klasyczny |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Nie |
| Wyprodukowano w Republice Czeskiej | Tak |
| Importer | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Producent | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008166039 |
19 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
pomarańczowy Styx niesamowity
Nie mam na co narzekać
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach