| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| DIESEL - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI/SLIPY/JOCKSY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
149,00 zł
69,00 zł
51,75 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 80,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 51,75 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | Pralka 30°C |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277687402 |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | Pralka 30°C |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277687402 |
16 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Bokserki Diesel
Kupiłam te bokserki na podstawie opinii dla mojego męża i muszę powiedzieć, że wcale nie żałuję.
Są wygodne, wykonane z przyjemnego materiału, w pięknym designie i w bardzo dobrej cenie.
Chwalę, chwalę, chwalę! :)
Republika Czeska
Nierealne
Niesamowicie ładne bokserki. Polecam każdemu.
Republika Czeska
Super
Diesel jest dla mnie w porządku od lat. Nie mam na co narzekać. Zawsze kupuję i wiem, że dostanę tylko jakość.
Republika Czeska
Polecam
Ich wygląd jest po prostu najlepszy. Przyjemny dla ciała. Polecam.
Republika Czeska
pięć na pięć
Pięć na pięć osób. Prawdziwa jakość.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach