| Szybkość dostawy: | pojutrze 16.4. u ciebie |
| Kurier InPost | pojutrze 16.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | pojutrze 16.4. u ciebie |
| pojutrze 16.4. u ciebie |
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| DIESEL - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI/SLIPY/JOCKSY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
269,00 zł
259,00 zł
194,25 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 10,00 zł |
|
|
✅ 64,75 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 0 |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 194,25 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277686511 |
Postaw na sprawdzoną kombinację stylu, wygody i jakości z tymi męskimi bokserkami marki Diesel.Eleganckie kolorowe wykonanie i wyrazista tkana guma z ikonicznym logo dodadzą Ci pewności siebie, gdziekolwiek jesteś – w domu, w pracy czy w podróży.
Bokserki są wykonane z przyjemnej mieszanki bawełny i elastanu.Dzięki temu są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także wystarczająco elastyczne, więc idealnie dopasowują się do Twojego ciała, nie ograniczając Cię w ruchu.Bawełna jest ponadto przewiewna i odpowiednia nawet dla osób z wrażliwą skórą, co docenisz podczas całodziennego noszenia.
Jednokolorowe wykonanie z kontrastową gumą wygląda nowocześnie i ponadczasowo.Tkana guma z logo Diesel nie tylko świetnie wygląda, ale także dobrze trzyma, nie wpija się i bokserki pozostają niezawodnie na swoim miejscu, czy to podczas siedzenia na spotkaniu, czy wspinaczki po górach.Krótsze nogawki nie rolują się pod spodniami i gwarantują swobodę i naturalny ruch.
Ikoniczna marka odzieży i bielizny Diesel zachwyci Cię swoim prostym stylem z oryginalnymi elementami.Dzięki temu idealnie pasuje do każdej garderoby i pozwala wyróżnić Twoją unikalną osobowość.Niezależnie od tego, czy wybierzesz męskie bokserki, czy damski biustonosz, zawsze możesz liczyć na delikatne materiały i dopracowane kroje, które będą pasować jak ulał.
Aby Twoja ulubiona bielizna długo Ci służyła, zalecamy trzymać się poniższych wskazówek.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo Ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8058277686511 |
20 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
18x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Są świetne.
Dokładnie tego chciałem. Jestem zachwycony. Dobrze pasują i są bardzo wygodne.
Republika Czeska
Jakość w dobrej cenie
Diesel bawi całą rodzinę.
Republika Czeska
doskonała jakość, wzornictwo, kolor
doskonała jakość, wzornictwo, kolor
Republika Czeska
Polecam
Bokserki są świetne i pięknie zapakowane. Super komunikacja, polecam
Republika Czeska
Sala treningowa jest po prostu najlepsza
Diesel to moja ulubiona marka. Noszę ją od lat. Nie mam dość trenerów. Najlepsza obsługa w kraju,
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach