| Szybkość dostawy: | w piątek 15.5. u ciebie |
| Kurier InPost | w piątek 15.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w piątek 15.5. u ciebie |
| w piątek 15.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| CALVIN KLEIN - KOBIETY | |||
| MAJTKI / STRINGI | |||
| ROZMIAR | OBWÓD TALII (CM) | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
129,00 zł
124,00 zł
99,20 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 5,00 zł |
|
|
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 99,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Materiał | Włókno sztuczne |
|---|---|
| Kompozycja | 79 % poliamid, 21 % elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935922008 |
CalvinCalvin wyglądają bardzo luksusowo, nie tylko dzięki krojowi. Zastosowany materiał jest dobrze dopasowany i bardzo przyjemny w dotyku. Nie ma nic złego do powiedzenia o tej jakości. Niesamowicie wygodny materiał i idealne dopasowanie, a przede wszystkim świetny wygląd. Z pewnością spodoba się również jako luksusowy prezent.
| Materiał | Włókno sztuczne |
|---|---|
| Kompozycja | 79 % poliamid, 21 % elastan |
| Guma | zganiony |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Tak |
| Importer | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Holandia, service.eu@calvinklein.com |
| Producent | Calvin Klein Inc., 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935922008 |
56 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Calvin Klein - najlepszy
Bezkonkurencyjny, ogromny standard
Republika Czeska
kup, polecam, nie pożałujesz
Oto prawdziwa jakość, jaka powinna być
Republika Czeska
Sławny
Prawie idealny, bez skazy
Republika Czeska
Pięknie wygodne
Doskonała bielizna, nowoczesna i godna szacunku
Republika Czeska
Pięknie biały
Wygodny i bardzo nowoczesny
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach