| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
46 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| GINA - KOBIETY | |||
| MAJTKI / STRINGI | |||
| ROZMIAR | OZNACZONE TAGAMI | OBWÓD TALII (CM) | OBWÓD SIEDZISKA (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 40,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 70% wiskozy (z celulozy bambusowej), 22 % poliamid, 8% elastan |
| Strona | Pralka 40°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Producent | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787180511 |
Zapewnij sobie komfort i pewność siebie każdego dnia z damskimi modelującymi majtkami Gina z bambusowego materiału.Dzięki delikatnemu, ale skutecznemu efektowi modelującemu pięknie kształtują brzuch i biodra, jednocześnie zapewniając całodzienny komfort bez nieprzyjemnego ucisku.Idealny wybór pod sukienki, spódnice i obcisłe spodnie – po prostu bielizna, która wspiera cię w każdej sytuacji.
Te majtki są wykonane z włókien bambusowych z domieszką włókien sztucznych.Bambus jest znany ze swoich właściwości antybakteryjnych i hipoalergicznych, jest niezwykle miękki i doskonale odprowadza wilgoć od ciała.Włókna sztuczne zapewniają wytrzymałość, odporność materiału i elastyczność, dzięki której majtki idealnie dopasowują się do twojej sylwetki bez utraty komfortu.
Jednokolorowe majtki mają klasyczną wyższą linię pasa z delikatnym efektem modelującym w okolicy brzucha.Wygodna guma w pasie utrzymuje majtki na swoim miejscu, nie wbijając się w skórę.Gładki design z subtelnym logo na brzegu wygląda czysto i dyskretnie, dzięki czemu majtki doskonale nadają się również pod jasne lub obcisłe ubrania.Dlatego są świetnym wyborem nie tylko na co dzień, ale także na formalne i towarzyskie okazje.
Producent bielizny Gina koncentruje się na bieliźnie dla kobiet, które pragną połączyć maksymalny komfort ze stylowym designem.Majtki i biustonosze Gina łączą w sobie czeską tradycję tekstylną z nowoczesnymi technologiami, dzięki czemu doskonale nadają się dla wszystkich kobiet, które nie lubią kompromisów i chcą dla siebie tego, co najlepsze.
Aby majtki długo sprawiały ci radość, zalecamy przestrzeganie poniższych wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Włókna bambusowe należą do najdelikatniejszych materiałów, dlatego zasługują na wyjątkowe traktowanie.Aby twoje skarpetki długo ci służyły, przygotowaliśmy dla ciebie wiele świetnych trików do prania bielizny, takich jak papierki do prania czy woreczki na delikatną bieliznę.
| Model/ka | ma 160 cm wzrostu, waży 47 kg i ma na sobie rozmiar S |
|---|---|
| Materiał | Wiskoza (z celulozy bambusowej) |
| Kompozycja | 70% wiskozy (z celulozy bambusowej), 22 % poliamid, 8% elastan |
| Strona | Pralka 40°C |
| Prasowanie | Nie |
| Suszarka | Nie |
| Producent | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787180511 |
1 007 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Słowacja
Majtki Gina
Super. Polecam.
Republika Czeska
majtki ze sznurkiem czarne
Jakość w dobrej cenie
Republika Czeska
majtki ze sznurkiem
Ładnie dociąga, rozmiar pasuje, polecam.
Republika Czeska
Martina
Idealne dopasowanie, szczelność, dopasowanie numeryczne, jestem naprawdę zadowolony, ładny materiał
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach