| Szybkość dostawy: | w środę 22.4. u ciebie |
| Kurier InPost | w środę 22.4. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | w środę 22.4. u ciebie |
| w środę 22.4. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Nowy produkt
57 Pozycja ks
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| COVERT - MĘŻCZYŹNI | |
| BILET / CIAŁO | |
| ROZMIAR | OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ (CM) |
|---|---|
| S | 80-85 |
| M | 86-89 |
| L | 90-95 |
| XL | 96-100 |
| XXL | 101-106 |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 130,50 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Strona | 60°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Producent | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007062604005 |
Szukasz koszulki, która nie będzie widoczna pod koszulą, ale jednocześnie zapewni Ci maksymalny komfort przez cały dzień?Męska niewidzialna koszulka Covert w kolorze cielistym to dokładnie to, czego potrzebujesz.Świetnie leży i dzięki swojemu kolorowi stapia się z Twoją skórą tak, że jej nie zauważysz – ale jej zalety poczujesz od razu.
Koszulka jest wykonana w 100% z bawełny, co oznacza świetną przewiewność, miękkość i przyjemne uczucie noszenia.Bawełniany materiał jest idealny również dla wrażliwej skóry – nie drapie, nie powoduje podrażnień, a jednocześnie doskonale pochłania pot, co docenisz zwłaszcza przy całodziennym noszeniu pod koszulą, swetrem lub marynarką.
Koszulka ma klasyczny krój z dekoltem w „V”, który jest idealny pod rozpiętą koszulą – pozostaje ukryta i nie zakłóca ogólnego wyglądu.Cielisty kolor jest uniwersalny i nie rzuca się w oczy nawet pod bardzo jasnymi odcieniami lub cienkimi warstwami odzieży. Dopasowany krój dostosowuje się do sylwetki, nie ograniczając ruchów ani nie podwijając się.Niewidzialną koszulkę Covert docenią wszyscy mężczyźni, którzy spędzają swoje dni w garniturze, jak i ci, którzy noszą koszulę tylko na uroczyste okazje.
Profesjonalny wygląd jest ważny dla wielu mężczyzn i kobiet, pomaga im czuć się pewnie i osiągać najlepsze wyniki.Aby Twój wygląd był doskonały dosłownie każdą minutę, marka Covert wprowadziła niewidzialną bieliznę w beżowym kolorze.W ich ofercie znajdziesz nie tylko niewidzialne koszulki dla mężczyzn i kobiet, ale także bokserki lub majtki, które nie zakłócą perfekcyjnego wyglądu Twojego ubrania.
Aby koszulka długo zachowała się w perfekcyjnym stanie, zalecamy trzymać się następujących wskazówek dotyczących pielęgnacji.
Wskazówka:Zostań ekspertem w pielęgnacji bielizny dzięki poradom w naszym artykule i zapewnij swoim ulubionym elementom opiekę, na którą zasługują.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 100% bawełna |
| Strona | 60°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Producent | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007062604005 |
717 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
13x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
beżowa koszulka
świetny pomysł pod koszulki. Osoby noszące jasne koszulki docenią fakt, że nigdzie nie prześwituje. Kupiłem kilka, polecam.
Republika Czeska
Pro:
Przyjemny materiał, nawet nie wiesz, że go nosisz, jest niewidoczny.
Republika Czeska
Doskonały materiał i obsługa
Republika Czeska
Kupowany wielokrotnie. Mąż często używa tego produktu.
Republika Czeska
Pro:
bardzo wygodne pod koszulą
odprowadza pot
gdy robi się zimno, daje uczucie ciepła
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach