Letnie Święta Bożego Narodzenia! Zniżki do 80 %
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej
Opakowania okazyjne, nawet 72% taniej

Szorty, bokserki i skarpetki z bawełny organicznej sprawią, że poczujesz się dobrze nie tylko na ciele, ale także na duszy. Od razu zauważysz to na swoim ciele - bielizna damska i męska z bawełny organicznej jest miękka, przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry, dzięki czemu pasuje nawet małym dzieciom. Co więcej, dobrze wchłania pot i ma właśc...

Szorty, bokserki i skarpetki z bawełny organicznej sprawią, że poczujesz się dobrze nie tylko na ciele, ale także na duszy. Od razu zauważysz to na swoim ciele - bielizna damska i męska z bawełny organicznej jest miękka, przyjemna w dotyku i nie podrażnia skóry, dzięki czemu pasuje nawet małym dzieciom. Co więcej, dobrze wchłania pot i ma właściwości antybakteryjne, dlatego wykorzystywana jest m.in. w bieliźnie sportowej. I dlaczego będzie to dobre dla twojej duszy? Uprawa bawełny organicznej jest przyjazna dla środowiska - nie stosuje się syntetycznych nawozów ani pestycydów, a ziemia zawsze leży odłogiem przez pewien czas, aby odpocząć. 

Bądź zrównoważony

Zrównoważone materiały są nie tylko przyjazne dla środowiska i skóry, ale także dla portfela. Ubrania wykonane z bawełny organicznej i innych ekologicznych materiałów są wysokiej jakości i wytrzymują dłużej, więc nie musisz wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Oprócz bawełny organicznej wyróżnia się włókno bambusowe, len i wełna merynosów, które są wykorzystywane zwłaszcza w produkcji skarpet sportowych i bielizny. Są to w większości całkowicie naturalne materiały, które nie podrażniają skóry (są hipoalergiczne), a także mają właściwości antybakteryjne.

Pokaż więcej

Filtruj według kategorii

Rozmiar
Więcej... Mniej
Marka
Więcej... Mniej
Wielopak
Więcej... Mniej
Kolor
Więcej... Mniej
Czeska marka
Więcej... Mniej
Materiał
Więcej... Mniej
Typ
Więcej... Mniej
Rodzaj gumy
Więcej... Mniej
Inne
Więcej... Mniej
Filtr

Top

Bestsellery

Najwyżej oceniany

Najnowsze

Najtańszy

Najdroższe

1-7 z 7 elementów
1-7 z 7 elementów