| Szybkość dostawy: | we wtorek 19.5. u ciebie |
| Kurier InPost | we wtorek 19.5. u ciebie |
| InPost Paczkomaty | we wtorek 19.5. u ciebie |
| we wtorek 19.5. u ciebie |
Menstruační kalhotky vhodné pro dívky se středně silnou menstruaci. Savost 20 ml.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Nowy produkt
0 Pozycja ks
Ten produkt nie jest już dostępny w magazynie
Ostrzeżenie: ostatnia sztuka w magazynie!
Data dostępności:
| DIESEL - MĘŻCZYŹNI | ||
| BOKSERKI/SLIPY/JOCKSY | ||
| ROZMIAR | OBWÓD BIODER (CM) | STAN NIEROZCIĄGNIĘTY (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
199,00 zł
129,00 zł
103,20 zł
z kodem: TURBO
|
| Zapisz 70,00 zł |
|
|
✅ 34,40 zł za sztukę (z kodem: TURBO) |
|
✅ bezpłatna wysyłkaWysyłka od 15,99 zł |
✅ Dostawa w ciągu dwóch dni |
✅ 120 dni na zwrot towarów |
✅ 98% zadowolonych klientów |
✅ Ponad 400 000 sztuk bielizny w świetnych cenach |
✅ Darmowa wysyłka od 239,99 zł |
|
✅ Przejrzysta cena Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to 103,20 zł Rabaty są naliczane od ceny pierwotnej. Darmowa wysyłka jest obliczana po odjęciu kodów rabatowych. Chcesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnych zniżek? Zapisz się do newslettera na dole strony. |
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837154462 |
Postaw na sprawdzoną kombinację stylu, wygody i jakości z tymi męskimi bokserkami marki Diesel.Eleganckie kolorowe wykonanie i wyrazista tkana guma z ikonicznym logo dodadzą Ci pewności siebie, gdziekolwiek jesteś – w domu, w pracy czy w podróży.
Bokserki są wykonane z przyjemnej mieszanki bawełny i elastanu.Dzięki temu są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także wystarczająco elastyczne, więc idealnie dopasowują się do Twojego ciała, nie ograniczając Cię w ruchu.Bawełna jest ponadto przewiewna i odpowiednia nawet dla osób z wrażliwą skórą, co docenisz podczas całodziennego noszenia.
Jednokolorowe wykonanie z kontrastową gumą wygląda nowocześnie i ponadczasowo.Tkana guma z logo Diesel nie tylko świetnie wygląda, ale także dobrze trzyma, nie wpija się i bokserki pozostają niezawodnie na swoim miejscu, czy to podczas siedzenia na spotkaniu, czy wspinaczki po górach.Krótsze nogawki nie rolują się pod spodniami i gwarantują swobodę i naturalny ruch.
Ikoniczna marka odzieży i bielizny Diesel zachwyci Cię swoim prostym stylem z oryginalnymi elementami.Dzięki temu idealnie pasuje do każdej garderoby i pozwala wyróżnić Twoją unikalną osobowość.Niezależnie od tego, czy wybierzesz męskie bokserki, czy damski biustonosz, zawsze możesz liczyć na delikatne materiały i dopracowane kroje, które będą pasować jak ulał.
Aby Twoja ulubiona bielizna długo Ci służyła, zalecamy trzymać się poniższych wskazówek.
Wskazówka:Znalezienie idealnego kawałka bielizny, który idealnie pasuje, bywa trudne.Kiedy już go znajdziesz, warto o niego dobrze dbać, aby długo Ci służył.Porady, jak to zrobić, znajdziesz w naszym artykule.
| Model/ka | ma 185 cm wzrostu, waży 85 kg i ma na sobie rozmiar M |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kompozycja | 95% bawełna, 5% elastan |
| Guma | zganiony |
| Skarpety | krótszy |
| Strona | 30°C |
| Prasowanie | Tak |
| Suszarka | Tak |
| Importer | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Praga 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Producent | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837154462 |
20 ludzie kupili
Recenzje obcojęzyczne są tłumaczone za pomocą translatora DeepL.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Najbardziej przydatne
Najnowsze
Najstarszy
Republika Czeska
Co za zabawa.
PRZYJEMNE NOSZENIE, TRWAŁOŚĆ KOLORU, WYTRZYMAŁOŚĆ (NIE ROZCIĄGA SIĘ)
Republika Czeska
Jestem zadowolony
dobre cięcie
Republika Czeska
Super
Fajne i w rozsądnej cenie
Republika Czeska
Polecam
jakość 100%
Republika Czeska
kvalitní
kvalitní
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
zwrot towarów
poleca sklep
bielizna w świetnych cenach